Green Cell LFPGC12V50AH baterie do UPS Lithium-železo-fosfátová (LiFePo4) 12 V 50 Ah
Kód: ZSIGCEAKU0059
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell LFPGC12V50AH baterie do UPS Lithium-železo-fosfátová (LiFePo4) 12 V 50 Ah| Kapacita baterie | 50 Ah, 640 Wh |
| Maximální vybíjecí proud | 75 A |
| Napětí baterie | 12 V |
| Barva | Černá, Zelená |
| Typ baterie | Lithium-železo-fosfátová (LiFePo4) |
| Hmotnost | 6 kg |
| Rozměry (ŠxHxV) | 230 x 140 x 210 mm |
| Šířka | 230 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Výška | 210 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Batteries |
|---|---|
| Súly: | 6.01 kg |
| EAN vonalkód: | 5904326374867 |
| Kapacita baterie: | 50 Ah, 640 Wh |
| Maximální vybíjecí proud: | 75 A |
| Napětí baterie: | 12 V |
| Barva: | Černá, Zelená |
| Typ baterie: | Lithium-železo-fosfátová (LiFePo4) |
| Hmotnost: | 6 kg |
| Rozměry (ŠxHxV): | 230 x 140 x 210 mm |
| Šířka: | 230 mm |
| Hloubka: | 140 mm |
| Výška: | 210 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

