Green Cell LFPGC12V20AH baterie do UPS Lithium-železo-fosfátová (LiFePo4) 12,8 V 20 Ah
Kód: ZSIGCEAKU0060
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell LFPGC12V20AH baterie do UPS Lithium-železo-fosfátová (LiFePo4) 12,8 V 20 Ah| Kapacita baterie | 256 Wh, 20 Ah |
| Barva | Černá, Zelená |
| Životnost baterie | 10 rok/roky |
| Napětí baterie | 12,8 V |
| Typ baterie | Lithium-železo-fosfátová (LiFePo4) |
| Výška | 170 mm |
| Šířka | 185 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Hmotnost | 3 kg |
| Rozměry (ŠxHxV) | 185 x 80 x 170 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Batteries |
|---|---|
| Súly: | 2.84 kg |
| EAN vonalkód: | 5904326374874 |
| Akkumulátor kapacitása: | |
| Szín: | Fekete, Zöld |
| Akkumulátor élettartama: | 10 év(ek) |
| Akkumulátor feszültsége: | |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-vas-foszfát (LiFePo4) |
| Magasság: | 170 mm |
| Szélesség: | 185 mm |
| Mélység: | 80 mm |
| Súly: | 3 kg |
| Méretek (Szé x Mé x Ma): |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

