Green Cell LFPGC12V12AH baterie do UPS Lithium-železo-fosfátová (LiFePo4) 12,8 V 12 Ah
Kód: ZSIGCEAKU0063
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell LFPGC12V12AH baterie do UPS Lithium-železo-fosfátová (LiFePo4) 12,8 V 12 Ah| Kapacita baterie | 12 Ah, 153,6 Wh |
| Životnost baterie | 10 rok/roky |
| Barva | Zelená, Černá |
| Napětí baterie | 12,8 V |
| Maximální vybíjecí proud | 20 A |
| Typ baterie | Lithium-železo-fosfátová (LiFePo4) |
| Hloubka | 100 mm |
| Výška | 100 mm |
| Rozměry (ŠxHxV) | 155 x 100 x 100 mm |
| Hmotnost | 2 kg |
| Šířka | 155 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Batteries |
|---|---|
| Súly: | 1.56 kg |
| EAN vonalkód: | 5904326374881 |
| Akkumulátor kapacitása: | 12 Ah |
| Akkumulátor élettartama: | 10 év(ek) |
| Szín: | Zöld, Fekete |
| Akkumulátor feszültsége: | |
| Maximális kisülési áram: | 20 A |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-vas-foszfát (LiFePo4) |
| Mélység: | 100 mm |
| Magasság: | 100 mm |
| Méretek (Szé x Mé x Ma): | |
| Súly: | 2 kg |
| Szélesség: | 155 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

