Green Cell AiO 800VA LCD Line-interaktivní 0,8 kVA 480 W 6 AC zásuvky / AC zásuvek
Kód: ZSIGCEUPS0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell AiO 800VA LCD Line-interaktivní 0,8 kVA 480 W 6 AC zásuvky / AC zásuvek| Výstupní operační napětí (min) | 230 V |
| Vstupní operační napětí (min) | 220 V |
| Vstupní operační napětí (max) | 240 V |
| Výstupní frekvence | 50/60 Hz |
| Vstupní frekvence | 50/60 Hz |
| Výstupní výkon | 480 W |
| Výstupní operační napětí (max) | 230 V |
| Výstupní kapacita (VA) | 0,8 kVA |
| Odezva | 2 ms |
| Kategorie zdrojů nepřerušovaného napájení | Line-interaktivní |
| Barva | Černá |
| Formát | Kompaktní |
| Typ displeje | LCD |
| Hmotnost | 4,9 kg |
| Hloubka | 190 mm |
| Šířka | 270 mm |
| Výška | 90 mm |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Typy zásuvky pro napájení ze sítě | Typ F |
| Typ USB portu | USB Typ B |
| Počet zásuvek | 6 AC zásuvky / AC zásuvek |
| Napětí baterie | 12 V |
| Počet baterií | 1 |
| Kapacita baterie | 9 Ah |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | UPS power supplies |
|---|---|
| Súly: | 5.83 kg |
| EAN vonalkód: | 5902701419738 |
| Kimeneti üzemi feszültség (minimum): | 230V |
| Bemeneti üzemi feszültség (minimum): | 220V |
| Bemeneti üzemi feszültség (max.): | 240V |
| Kimeneti frekvencia: | 50/60Hz |
| Bemeneti frekvencia: | 50/60Hz |
| Kimeneti teljesítmény: | 480 W |
| Kimeneti üzemi feszültség (max.): | 230V |
| Kimeneti kapacitás (VA): | 0,8 kVA |
| Válasz: | 2 ms |
| Szünetmentes tápegység kategóriák: | Vonal-interaktív |
| Szín: | Fekete |
| Formátum: | Kompakt |
| Kijelző típusa: | LCD |
| Súly: | 4,9 kg |
| Mélység: | 190 mm |
| Szélesség: | 270 mm |
| Magasság: | 90 mm |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Hálózati aljzatok típusai: | F típus |
| USB-port típusa: | USB B típusú |
| Aljzatok száma: | 6 db AC aljzat / AC aljzat |
| Akkumulátor feszültsége: | 12 V |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Akkumulátor kapacitása: | 9 Ah |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

