Green Cell AGM51 baterie pro vozidla Olověná (VRLA) 17 Ah 12 V
Kód: ZSIGCEAKU0049
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell AGM51 baterie pro vozidla Olověná (VRLA) 17 Ah 12 V| Typ údržby | Bezúdržbový |
| Barva | Černá |
| Napětí baterie | 12 V |
| Kapacita baterie | 17 Ah |
| Typ baterie | Olověná (VRLA) |
| Šířka | 77 mm |
| Hloubka | 181 mm |
| Výška | 167 mm |
| Hmotnost | 4,8 kg |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS05: Žíravina, GHS06: Toxic |
| Varování | Nedovolte, aby došlo ke zkratu pólů baterie. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Batteries |
|---|---|
| Súly: | 5.02 kg |
| EAN vonalkód: | 5907813966507 |
| Szín: | Fekete |
| Akkumulátor feszültsége: | 12 V |
| Akkumulátor kapacitása: | |
| Akkumulátor típusa: | Ólmozott (VRLA) |
| Szélesség: | 77 mm |
| Mélység: | 181 mm |
| Magasság: | 167 mm |
| Súly: | 4,8 kg |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS05: Maró anyag, GHS06: Mérgező |
| Figyelmeztetés: | Ne engedje, hogy az akkumulátor pólusai rövidre záródjanak. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

