Green Cell AGM22 baterie do UPS Olověná (VRLA) 12 V 40 Ah
Kód: ZSIGCEAKU0020
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell AGM22 baterie do UPS Olověná (VRLA) 12 V 40 Ah| Napětí baterie | 12 V |
| Typ baterie | Olověná (VRLA) |
| Počet baterií v ceně | 1 kusů |
| Životnost baterie | 5 rok/roky |
| Kapacita baterie | 40 Ah |
| Barva | Černá |
| Hloubka | 197 mm |
| Výška (s konektory) | 17 cm |
| Šířka | 165 mm |
| Hmotnost | 12,1 kg |
| Výška | 170 mm |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS06: Toxic, GHS05: Žíravina |
| Varování | Nedovolte, aby došlo ke zkratu pólů baterie. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Batteries |
|---|---|
| Súly: | 12.6 kg |
| EAN vonalkód: | 5903317224020 |
| Akkumulátor feszültsége: | 12 V |
| Akkumulátor típusa: | Ólmozott (VRLA) |
| A mellékelt elemek száma: | 1 darab |
| Akkumulátor élettartama: | 5 év(ek) |
| Akkumulátor kapacitása: | |
| Szín: | Fekete |
| Mélység: | 197 mm |
| Magasság (csatlakozókkal): | 17 cm |
| Szélesség: | 165 mm |
| Súly: | 12,1 kg |
| Magasság: | 170 mm |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS06: Mérgező, GHS05: Maró anyag |
| Figyelmeztetés: | Ne engedje, hogy az akkumulátor pólusai rövidre záródjanak. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

