Green Cell AGM05 baterie do UPS Olověná (VRLA) 12 V 7,2 Ah
Kód: ZSIGCEAKU0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell AGM05 baterie do UPS Olověná (VRLA) 12 V 7,2 Ah| Životnost baterie | 5 rok/roky |
| Typ baterie | Olověná (VRLA) |
| Počet baterií v ceně | 1 kusů |
| Kapacita baterie | 7,2 Ah |
| Napětí baterie | 12 V |
| Barva | Černá |
| Kompatibilita | UPS, electric toys, alarm systems, monitoring or portable devices |
| Výška (s konektory) | 10,1 cm |
| Hloubka | 65 mm |
| Výška | 95 mm |
| Šířka | 151 mm |
| Hmotnost | 2,15 kg |
| Varování | Nedovolte, aby došlo ke zkratu pólů baterie. |
| Výstražné piktogramy | GHS06: Toxic, GHS05: Žíravina, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Batteries |
|---|---|
| Súly: | 2.16 kg |
| EAN vonalkód: | 5902701411510 |
| Akkumulátor élettartama: | 5 év(ek) |
| Akkumulátor típusa: | Ólmozott (VRLA) |
| A mellékelt elemek száma: | 1 darab |
| Akkumulátor kapacitása: | 7,2 Ah |
| Akkumulátor feszültsége: | 12 V |
| Szín: | Fekete |
| Kompatibilitás: | UPS, elektromos játékok, riasztórendszerek, megfigyelő vagy hordozható eszközök |
| Magasság (csatlakozókkal): | 10,1 cm |
| Mélység: | 65 mm |
| Magasság: | 95 mm |
| Szélesség: | 151 mm |
| Súly: | 2,15 kg |
| Figyelmeztetés: | Ne engedje, hogy az akkumulátor pólusai rövidre záródjanak. |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS06: Mérgező, GHS05: Maró anyag, GHS09: Környezeti veszélyek |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

