Green Cell AGM Battery 6V 12Ah 12.000 mAh Olověná (VRLA)
Kód: ZSIGCEAKU0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell AGM Battery 6V 12Ah 12.000 mAh Olověná (VRLA)| Životnost baterie | 5 rok/roky |
| Barva | Černá |
| Typ baterie | Olověná (VRLA) |
| Napětí baterie | 6 V |
| Počet baterií v ceně | 1 kusů |
| Kapacita baterie | 12 Ah |
| Kompatibilita | UPS, electric toys, alarm systems, monitoring or portable devices |
| Šířka | 151 mm |
| Výška (s konektory) | 10 cm |
| Hmotnost | 1,65 kg |
| Výška | 94 mm |
| Hloubka | 50 mm |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS05: Žíravina, GHS06: Toxic |
| Varování | Nedovolte, aby došlo ke zkratu pólů baterie. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Batteries |
|---|---|
| Súly: | 1.66 kg |
| EAN vonalkód: | 5902701411473 |
| Akkumulátor élettartama: | 5 év(ek) |
| Szín: | Fekete |
| Akkumulátor típusa: | Ólmozott (VRLA) |
| Akkumulátor feszültsége: | 6V |
| A mellékelt elemek száma: | 1 darab |
| Akkumulátor kapacitása: | 12 Ah |
| Kompatibilitás: | UPS, elektromos játékok, riasztórendszerek, megfigyelő vagy hordozható eszközök |
| Szélesség: | 151 mm |
| Magasság (csatlakozókkal): | 10 cm |
| Súly: | 1,65 kg |
| Magasság: | 94 mm |
| Mélység: | 50 mm |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS05: Maró anyag, GHS06: Mérgező |
| Figyelmeztetés: | Ne engedje, hogy az akkumulátor pólusai rövidre záródjanak. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

