Green Cell AD35P zdroj/transformátor Vnitřní 130 W Černá
Kód: ZDLGCENOT0049
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell AD35P zdroj/transformátor Vnitřní 130 W Černá| Prvky ochrany napájení | Přehřívání, Přepětí |
| Účel | Laptop |
| Vstupní frekvence | 50 - 60 Hz |
| Výstupní proud | 6,7 A |
| Výstupní výkon | 130 W |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Vstupní napětí | 100 - 240 V |
| Proud | Střídavý proud na stejnosměrný proud |
| Nastavitelné výstupní napětí | Ne |
| Výstupní napětí | 19.5 V |
| Vstupní proud | 1.5 A |
| Kompatibilita značky | Dell |
| Kompatibilita | Inspiron 15R 17R Latitude E4300 E5400 E6400 |
| Barva | Černá |
| Typ balení | Krabice |
| Model | Baterie |
| Dodávané kabely | AC |
| Včetně napájecího adaptéru | Ano |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Varování | Neotevírejte kryt napájecího zdroje., Chraňte před vlhkostí., Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| Súly: | 0.88 kg |
| EAN vonalkód: | 5902701411107 |
| Áramvédelmi elemek: | Túlmelegedés, Túlfeszültség |
| Cél: | Laptop |
| Bemeneti frekvencia: | 50–60 Hz |
| Kimeneti áram: | |
| Kimeneti teljesítmény: | 130 W |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Jelenlegi: | Váltóáramból egyenáramba |
| Állítható kimeneti feszültség: | Nem |
| Kimeneti feszültség: | 19,5 V |
| Bemeneti áram: | 1,5 A |
| Márkakompatibilitás: | Dell |
| Kompatibilitás: | |
| Szín: | Fekete |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Modell: | Akkumulátor |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Hálózati adapter mellékelve: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne nyissa ki a tápegység fedelét., Óvja a nedvességtől., Ne dobd őket a hagyományos szemetesbe. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

