Goodram PX500 GEN.3 SSDPR-PX500-01T-80-G3 SSD meghajtó 1 TB M.2 PCI Express 3.0 NVMe 3D NAND
Kód: DIAGORSSD0110
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Goodram PX500 GEN.3 SSDPR-PX500-01T-80-G3 SSD meghajtó 1 TB M.2 PCI Express 3.0 NVMe 3D NAND| SMART technológia támogatás | Igen |
| NVMe | Igen |
| Olvasási sebesség | 3300 MB/s |
| ECC | Igen |
| TBW besorolás (írt terabájtok) | 600 |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB) | 230000 IOPS |
| Felület | PCI Express 3.0 |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 1500000 óra |
| Memória típusa | 3D NAND |
| M.2 SSD mérete | 2280 (22 x 80 mm) |
| SSD formátum | M.2 |
| SSD-kapacitás | 1 TB |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| Véletlenszerű írás (4 KB) | 300000 IOPS |
| Írási sebesség | 2700 MB/s |
| Magasság | 3,8 mm |
| Szélesség | 22 mm |
| Súly | 7 gramm |
| Mélység | 80 mm |
| Csomag magassága | 8 mm |
| Csomagolási mélység | 140 mm |
| Csomag szélessége | 140 mm |
| Súly csomagolással együtt | 22,5 g |
| Jótállási időszak | 3 év(ek) |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 85 °C |
| Maximális üzemi hőmérséklet | 70°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 5908267966266 |
| SMART technológia támogatás: | Igen |
| NVMe: | Igen |
| Olvasási sebesség: | 3300 MB/s |
| ECC: | Igen |
| TBW besorolás (írt terabájtok): | 600 |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB): | 230000 IOPS |
| Felület: | PCI Express 3.0 |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 1500000 óra |
| Memória típusa: | 3D NAND |
| M.2 SSD mérete: | 2280 (22 x 80 mm) |
| SSD formátum: | M.2 |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| Véletlenszerű írás (4 KB): | 300000 IOPS |
| Írási sebesség: | 2700 MB/s |
| Magasság: | 3,8 mm |
| Szélesség: | 22 mm |
| Súly: | 7 gramm |
| Mélység: | 80 mm |
| Csomag magassága: | 8 mm |
| Csomagolási mélység: | 140 mm |
| Csomag szélessége: | 140 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 22,5 g |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
| Maximális üzemi hőmérséklet: | 70°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

