Gembird EG-UPS-033 szünetmentes tápegység, vonalinteraktív, 1200 VA, 720 W, 3 AC aljzat / AC aljzat
Kód: ZSIEEEUPS0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird EG-UPS-033 szünetmentes tápegység, vonalinteraktív, 1200 VA, 720 W, 3 AC aljzat / AC aljzat| Bemeneti frekvencia | 50/60Hz |
| Maximális áram | 1,2 A |
| Áramvédelmi elemek | Túlmelegedés, Túlfeszültség, Rövidzárlat |
| Szünetmentes tápegység kategóriák | Vonal-interaktív |
| Kimeneti teljesítmény | 720 W |
| Zajszint | 45 dB |
| Automatikus feszültségszabályozás (AVR) | Igen |
| Kimeneti kapacitás (VA) | 1200 VA |
| Túlfeszültség-védelem | Igen |
| Maximális kapcsolási idő | 10 ms |
| Szín | Fekete |
| LED-jelzők | Igen |
| Kijelző | LCD |
| Magasság | 220 mm |
| Szélesség | 125 mm |
| Mélység | 400 mm |
| Súly | 10,8 kg |
| Mellékelt kábelek | USB-kábel |
| Használati utasítás | Igen |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Névleges bemeneti feszültség | 220V |
| Névleges kimeneti feszültség | 220V |
| Hálózati aljzatok típusai | C13 elosztó |
| Aljzatok száma | 3 AC aljzat/AC aljzat |
| F típusú kimenetek száma | 2 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Akkumulátor feszültsége | 12 V |
| Akkumulátor kapacitása | 7 Ah |
| Hidegindítás | Igen |
| Akkumulátorok száma | 2 |
| Akkumulátor töltési ideje | 12 óra |
| Akkumulátor típusa | Ólmozott (VRLA) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | UPS power supplies |
|---|---|
| Súly: | 10.5 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309080873 |
| Bemeneti frekvencia: | 50/60Hz |
| Maximális áram: | 1,2 A |
| Áramvédelmi elemek: | Túlzott kisülés, Túlfeszültség, Rövidzár |
| Szünetmentes tápegység kategóriák: | Vonal-interaktív |
| Kimeneti teljesítmény: | 720 W |
| Zajszint: | 45 dB |
| Automatikus feszültségszabályozás (AVR): | Igen |
| Kimeneti kapacitás (VA): | 1200 VA |
| Túlfeszültség-védelem: | Igen |
| Maximális kapcsolási idő: | 10 ms |
| Szín: | Fekete |
| LED-jelzők: | Igen |
| Kijelző: | LCD |
| Magasság: | 220 mm |
| Szélesség: | 125 mm |
| Mélység: | 400 mm |
| Súly: | 10,8 kg |
| Mellékelt kábelek: | USB-kábel |
| Használati utasítás: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Névleges bemeneti feszültség: | 220V |
| Névleges kimeneti feszültség: | 220V |
| Hálózati aljzatok típusai: | C13 elosztó |
| Aljzatok száma: | 3 AC aljzat/AC aljzat |
| F típusú kimenetek száma: | 2 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Akkumulátor feszültsége: | 12 V |
| Akkumulátor kapacitása: | 7 Ah |
| Hidegindítás: | Igen |
| Akkumulátorok száma: | 2 |
| Akkumulátor töltési ideje: | 12 óra |
| Akkumulátor típusa: | Ólmozott (VRLA) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

