Ever ECO Pro 1200 AVR CDS Line-interaktivní 1,2 kVA 780 W 3 AC zásuvky / AC zásuvek
Kód: ZSIEVEUPS0107
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ever ECO Pro 1200 AVR CDS Line-interaktivní 1,2 kVA 780 W 3 AC zásuvky / AC zásuvek| Ochrana proti přepětí | Ano |
| Vstupní operační napětí (min) | 168 V |
| Kategorie zdrojů nepřerušovaného napájení | Line-interaktivní |
| Výstupní frekvence | 50 Hz |
| Výstupní kapacita (VA) | 1,2 kVA |
| EMI / RFI filtrace šumu | Ano |
| Počet vstupních fází | 1 |
| Výstupní operační napětí (max) | 264 V |
| Výstupní výkon | 780 W |
| Vstupní frekvence | 50 Hz |
| Vstupní operační napětí (max) | 264 V |
| Vlna | Sinus |
| Výstupní operační napětí (min) | 184 V |
| Automatická regulace napětí (AVR) | Ano |
| Počet výstupních fází | 1 |
| Prvky ochrany napájení | Přetížení, Zkrat |
| Zvukové výstrahy | Ano |
| Formát | Montáž na rack |
| Barva | Černá |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP20 |
| Kapacita racku | 2U |
| Šířka | 485 mm |
| Hloubka | 200 mm |
| Šířka balení | 505 mm |
| Hmotnost | 11,4 kg |
| Výška balení | 160 mm |
| Výška | 88 mm |
| USB port | Ano |
| Počet zásuvek | 3 AC zásuvky / AC zásuvek |
| Typy zásuvky pro napájení ze sítě | IEC 320 |
| Typ USB portu | USB Typ B |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 20 - 95% |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 80% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Napětí baterie | 12 V |
| Kapacita baterie | 5 Ah |
| Počet baterií | 2 |
| Typ baterie | Olověná (VRLA) |
| Studený start | Ano |
| Varování | Skladujte mimo dosah zdrojů ohně a vody., Nerozebírejte kryt jednotky; hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Zařízení by mělo být používáno v dobře větraných místnostech, aby se zabránilo přehřátí. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | UPS power supplies |
|---|---|
| Súly: | 12.24 kg |
| EAN vonalkód: | 5907683604875 |
| Túlfeszültség-védelem: | Igen |
| Bemeneti üzemi feszültség (minimum): | 168 V |
| Szünetmentes tápegység kategóriák: | Vonal-interaktív |
| Kimeneti frekvencia: | 50 Hz |
| Kimeneti kapacitás (VA): | 1,2 kVA |
| EMI/RFI zajszűrés: | Igen |
| Bemeneti fázisok száma: | 1 |
| Kimeneti üzemi feszültség (max.): | 264V |
| Kimeneti teljesítmény: | 780 W |
| Bemeneti frekvencia: | 50 Hz |
| Bemeneti üzemi feszültség (max.): | 264V |
| Hullám: | Szinusz |
| Kimeneti üzemi feszültség (minimum): | 184 V |
| Automatikus feszültségszabályozás (AVR): | Igen |
| Kimeneti fázisok száma: | 1 |
| Áramvédelmi elemek: | Túlterhelés, Rövidzár |
| Hangjelzések: | Igen |
| Formátum: | Rackbe szerelés |
| Szín: | Fekete |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP20 |
| Rackkapacitás: | 2U |
| Szélesség: | 485 mm |
| Mélység: | 200 mm |
| Csomag szélessége: | 505 mm |
| Súly: | 11,4 kg |
| Csomag magassága: | 160 mm |
| Magasság: | 88 mm |
| USB-port: | Igen |
| Aljzatok száma: | 3 AC aljzat/AC aljzat |
| Hálózati aljzatok típusai: | IEC 320 |
| USB-port típusa: | USB B típusú |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 20–95% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Akkumulátor feszültsége: | 12 V |
| Akkumulátor kapacitása: | 5 óra |
| Akkumulátorok száma: | 2 |
| Akkumulátor típusa: | Ólmozott (VRLA) |
| Hidegindítás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Tűztől és víztől távol tárolandó., Ne szerelje szét a készülék burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., A készüléket jól szellőző helyiségben kell használni a túlmelegedés elkerülése érdekében. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

