Ever DUO 850 AVR USB szünetmentes tápegység (TWR, 850VA)
Kód: ZSIEVEUPS0102
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ever DUO 850 AVR USB szünetmentes tápegység (TWR, 850VA)| Automatikus feszültségszabályozás (AVR) | Igen |
| Hangjelzési módok | Túlterhelési riasztás |
| Kimeneti üzemi feszültség (minimum) | 191 V |
| Szünetmentes tápegység kategóriák | Vonal-interaktív |
| Kimeneti üzemi feszültség (max.) | 253 V |
| Bemeneti frekvencia | 50/60Hz |
| Hullám | Szinusz |
| Bemeneti üzemi feszültség (minimum) | 162 V |
| Maximális áram | 10A |
| Kimeneti teljesítmény | 550 W |
| Kimeneti kapacitás (VA) | 0,85 kVA |
| Bemeneti üzemi feszültség (max.) | 290 V |
| Hangjelzések | Igen |
| LED-jelzők | Igen |
| Szín | Fekete |
| Hűtés típusa | Természetes |
| Formátum | Torony |
| Kábelhossz | 10 méter |
| Csomag magassága | 256 mm |
| Csomag szélessége | 141 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Súly | 6,9 kg |
| Magasság | 189 mm |
| Mélység | 325 mm |
| HID-támogatás | Igen |
| Aljzatok száma | 6 db AC aljzat / AC aljzat |
| Aljzat típusa | 6 db IEC 320 C13 (10A) |
| USB-port | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Nem üzemi magasság | 0 - 1000 méter |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP20 |
| Ajánlott üzemi páratartalom-tartomány | 20–80% |
| Hidegindítás | Igen |
| Akkumulátorok száma | 2 |
| Automatikus akkumulátorteszt | Igen |
| Akkumulátor feszültsége | 12 V |
| Frakciók száma | 1 |
| Akkumulátor kapacitása | 5 óra |
| Üzem közben cserélhető akkumulátor | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | UPS power supplies |
|---|---|
| Súly: | 7.73 kg |
| EAN vonalkód: | 5907683605131 |
| Automatikus feszültségszabályozás (AVR): | Igen |
| Hangjelzési módok: | Túlterhelési riasztás |
| Kimeneti üzemi feszültség (minimum): | 191 V |
| Szünetmentes tápegység kategóriák: | Vonal-interaktív |
| Kimeneti üzemi feszültség (max.): | 253 V |
| Bemeneti frekvencia: | 50/60Hz |
| Hullám: | Szinusz |
| Bemeneti üzemi feszültség (minimum): | 162 V |
| Maximális áram: | 10A |
| Kimeneti teljesítmény: | 550 W |
| Kimeneti kapacitás (VA): | 0,85 kVA |
| Bemeneti üzemi feszültség (max.): | 290V |
| Hangjelzések: | Igen |
| LED-jelzők: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Hűtés típusa: | Természetes |
| Formátum: | Torony |
| Kábelhossz: | 10 méter |
| Csomag magassága: | 256 mm |
| Csomag szélessége: | 141 mm |
| Szélesség: | 100 mm |
| Súly: | 6,9 kg |
| Magasság: | 189 mm |
| Mélység: | 325 mm |
| HID-támogatás: | Igen |
| Aljzatok száma: | 6 db AC aljzat / AC aljzat |
| Aljzat típusa: | 6 db IEC 320 C13 (10A) |
| USB-port: | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Nem üzemi magasság: | 0 - 1000 méter |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP20 |
| Ajánlott üzemi páratartalom-tartomány: | 20–80% |
| Hidegindítás: | Igen |
| Akkumulátorok száma: | 2 |
| Automatikus akkumulátorteszt: | Igen |
| Akkumulátor feszültsége: | 12 V |
| Frakciók száma: | 1 |
| Akkumulátor kapacitása: | 5 óra |
| Üzem közben cserélhető akkumulátor: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

