Cudy GS1024 Gigabit Ethernet hálózati switch (10/100/1000) Fekete
Kód: KILCUDSWI0024
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Cudy GS1024 síťový přepínač Gigabit Ethernet (10/100/1000) Černá| Síťové standardy | IEEE 802.3u, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab |
| Auto MDI/MDI-X | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Napájecí zdroj v ceně | Ano |
| Napájecí zdroj | AC |
| Spotřeba elektrické energie | 15 W |
| Barva | Černá |
| Instalace do racku | Ano |
| Výška | 44 mm |
| Hloubka | 270 mm |
| Šířka | 180 mm |
| Počet portů gigabitového Ethernetu | 24 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 24 |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 85% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 85% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Návod na použití | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Varování | Neotevírejte kryt ani se nepokoušejte opravit sami., Výrobek není vhodný k likvidaci v běžném odpadkovém koši. Použité elektronické zařízení odevzdejte do recyklačního centra v souladu s místními předpisy., Zajistěte, aby byl spotřebič během provozu dostatečně větrán. |
| Kapacita přepínání | 48 Gbit/s |
| Tabulka MAC adres | 8 pol. |
| Store-and-forward | Ano |
| Rychlost přeposílání paketů (10 Gbps) | 14,88 pps |
| Rychlost přeposílání paketů (100 Gbps) | 148,8 pps |
| Přenosová vzdálenost (max) | 0,1 km |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| Súly: | 1.75 kg |
| EAN vonalkód: | 6971690791124 |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.3u, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab |
| Automatikus MDI/MDI-X: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Tápegység mellékelve: | Igen |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Áramfogyasztás: | 15 W |
| Szín: | Fekete |
| Rack telepítés: | Igen |
| Magasság: | 44 mm |
| Mélység: | 270 mm |
| Szélesség: | 180 mm |
| Gigabit Ethernet portok száma: | 24 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai: | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma: | 24 |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 85% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 85% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Használati utasítás: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Figyelmeztetés: | Ne nyissa ki a fedelet, és ne próbálja meg saját maga megjavítani., Ez a termék nem alkalmas a hagyományos hulladékgyűjtőbe dobásra. Kérjük, a használt elektronikus berendezéseit a helyi előírásoknak megfelelően vigye el egy újrahasznosító központba., Üzemeltetés közben ügyeljen a készülék megfelelő szellőzésére. |
| Kapcsolási kapacitás: | 48 Gbps |
| MAC-cím táblázat: | 8 tétel. |
| Tárolás és továbbítás: | Igen |
| Csomagtovábbítási sebesség (10 Gbps): | 14,88 ppm |
| Csomagtovábbítási sebesség (100 Gbps): | 148,8 ppm |
| Átviteli távolság (max.): | 0,1 km |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

