Camry CR 1041 Összecsukható Hordozható WC Fekete
Kód: LITADLNPS0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Camry CR 1041 Összecsukható Hordozható WC Fekete| Összecsukható kialakítás | Igen |
| Anyag | ABS |
| Maximális teherbírás | 150 kg |
| Belső kapacitás | 21 liter |
| Cél | Idegenforgalom |
| Szín | Fekete |
| Terméktípus | Utazó WC |
| Állítható magasság | Igen |
| Állítható magasságok száma | 6 |
| Súly | 1,45 kg |
| Összehajtott szélesség | 32 cm |
| Kompozit mélység | 31,5 cm |
| Összecsukott magasság | 33 cm |
| Elosztott mélység | 31,5 cm |
| Kibővített magasság | 8,2 cm |
| Kihajtva szélesség | 32 cm |
| Táskákkal együtt | Igen |
| Utazócsomagolás | Igen |
| Figyelmeztetés | Hőforrásoktól távol tárolandó. Rendszeresen ellenőrizze a terméket sérülések szempontjából. Használat előtt győződjön meg arról, hogy a kupak megfelelően fel van-e zárva. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Toilet seat raisers |
|---|---|
| Súly: | 1.8 kg |
| EAN vonalkód: | 5905575908056 |
| Összecsukható kialakítás: | Igen |
| Anyag: | ABS |
| Maximális teherbírás: | 150 kg |
| Belső kapacitás: | 21 liter |
| Cél: | Idegenforgalom |
| Szín: | Fekete |
| Terméktípus: | Utazó WC |
| Állítható magasság: | Igen |
| Állítható magasságok száma: | 6 |
| Súly: | 1,45 kg |
| Összehajtott szélesség: | 32 cm |
| Kompozit mélység: | 31,5 cm |
| Összecsukott magasság: | 33 cm |
| Elosztott mélység: | 31,5 cm |
| Kibővített magasság: | 8,2 cm |
| Kihajtva szélesség: | 32 cm |
| Táskákkal együtt: | Igen |
| Utazócsomagolás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Magas hőforrásoktól távol tárolandó., Rendszeresen ellenőrizze a terméket sérülések szempontjából., Használat előtt győződjön meg arról, hogy a kupak megfelelően fel van szerelve. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

