Brovi 5G CPE Max 5 router (H352-381)
Kód: KILBVIR4G0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Brovi 5G CPE Max 5 router (H352-381)| Ethernet LAN interfész típusa | Gigabites Ethernet |
| Ethernet átviteli sebesség | 1000 Mbps, 100, 10 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| VPN áteresztés | Igen |
| VLAN-hozzárendelés SSID alapján | Igen |
| LED-jelzők | Tevékenység |
| Terméktípus | Asztali router |
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 142 mm |
| Magasság | 230 mm |
| Súly | 1 kg |
| Mélység | 58 mm |
| Webböngészők | Microsoft Internet Explorer 9.0+, Microsoft Edge 14.0, Firefox 60.0, Chrome 60.0, Safari 10.0, Opera 51.2 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Antenna kialakítás | Belső |
| MAC-cím szűrés | Igen |
| Tűzfal | Igen |
| Titkosítás/Biztonság | WPA2-PSK, WPA |
| IP-cím szűrés | Igen |
| Ethernet LAN/WAN portok száma | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Mellékelt kábelek | Vízálló hálózati kábelkészlet kültéri használatra (kerek és lapos, vízálló gumitömítéssel) |
| Ethernet-kábel | Igen |
| A kábel mozgásának megakadályozása | Igen |
| Imbuszkulcsok száma a készletben | 2 |
| Csavarokkal együtt | Igen |
| Szorítóval együtt | Igen |
| Hálózati adapter mellékelve | Igen |
| SSID címke | Igen |
| Információs címke | Igen |
| Tartalmaz egy párnát | Igen |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki a készüléket víznek vagy nedvességnek., Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek., Ne szerelje szét a készüléket, áramütés veszélye áll fenn. |
| Ethernet WAN | Igen |
| SIM-kártyahely | Igen |
| WAN-kapcsolat típusa | RJ-45 |
| Wi-Fi-felhasználók maximális száma | 32 |
| Wi-Fi sáv | Egysávos (2,4 GHz) |
| 4G szabványok | LTE-TDD és LTE-FDD |
| Adatátviteli sebesség (LTE) (letöltés) | 2000 Mbps |
| Mobilhálózat-generáció | 5G |
| Adatátviteli sebesség (LTE) (feltöltés) | 150 Mbps |
| SIM-kártya típusa | NanoSIM |
| Adatátviteli sebesség (5G letöltés) | 5400 Mbps |
| Adatátviteli sebesség (5G feltöltés) | 500 Mbps |
| DHCP-kiszolgáló | Igen |
| Univerzális plug and play (UPnP) | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 3G/4G/5G routers |
|---|---|
| Súly: | 3.008 kg |
| EAN vonalkód: | 6975508990204 |
| Ethernet LAN interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Ethernet átviteli sebesség: | 1000 Mbps, 100, 10 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| VPN áteresztés: | Igen |
| VLAN-hozzárendelés SSID alapján: | Igen |
| LED-jelzők: | Tevékenység |
| Terméktípus: | Asztali router |
| Szín: | Fehér |
| Szélesség: | 142 mm |
| Magasság: | 230 mm |
| Súly: | 1 kg |
| Mélység: | 58 mm |
| Webböngészők: | Microsoft Internet Explorer 9.0+, Microsoft Edge 14.0, Firefox 60.0, Chrome 60.0, Safari 10.0, Opera 51.2 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Antenna kialakítás: | Belső |
| MAC-cím szűrés: | Igen |
| Tűzfal: | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA2-PSK, WPA |
| IP-cím szűrés: | Igen |
| Ethernet LAN/WAN portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Mellékelt kábelek: | Vízálló hálózati kábelkészlet kültéri használatra (kerek és lapos, vízálló gumitömítéssel) |
| Ethernet-kábel: | Igen |
| A kábel mozgásának megakadályozása: | Igen |
| Imbuszkulcsok száma a készletben: | 2 |
| Csavarokkal együtt: | Igen |
| Szorítóval együtt: | Igen |
| Hálózati adapter mellékelve: | Igen |
| SSID címke: | Igen |
| Információs címke: | Igen |
| Tartalmaz egy párnát: | Igen |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki a készüléket víznek vagy nedvességnek., Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek., Ne szerelje szét a készüléket saját kezűleg, áramütés veszélye áll fenn. |
| Ethernet WAN: | Igen |
| SIM-kártyahely: | Igen |
| WAN-kapcsolat típusa: | RJ-45 |
| Wi-Fi-felhasználók maximális száma: | 32 |
| Wi-Fi sáv: | Egysávos (2,4 GHz) |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| Adatátviteli sebesség (LTE) (letöltés): | 2000 Mbps |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| Adatátviteli sebesség (LTE) (feltöltés): | 150 Mbps |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM |
| Adatátviteli sebesség (5G letöltés): | 5400 Mbps |
| Adatátviteli sebesség (5G feltöltés): | 500 Mbps |
| DHCP-kiszolgáló: | Igen |
| Univerzális plug and play (UPnP): | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

