Brovi 5G CPE 5s router (H153-381)
Kód: KILBVIR4G0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Brovi 5G CPE 5s router (H153-381)| VLAN-hozzárendelés SSID alapján | Igen |
| Ethernet LAN interfész típusa | Gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Automatikus MDI/MDI-X | Igen |
| VPN áteresztés | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 100, 10, 1000 Mbps |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.3u, IEEE 802.3 |
| LED-jelzők | Igen |
| Szín | Fehér |
| Terméktípus | Asztali router |
| Súly | 440 g |
| Magasság | 183 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Mélység | 90 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Antenna kialakítás | Belső |
| IP-cím szűrés | Igen |
| Titkosítás/biztonság | WPA2-PSK, WMM, WPA3-SAE, WPA-PSK |
| MAC-cím szűrés | Igen |
| Tűzfal | Igen |
| Ethernet LAN/WAN portok száma | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Mellékelt kábelek | LAN (RJ-45) |
| Hálózati adapter mellékelve | Igen |
| Terheléselosztás | Igen |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| WPS gomb | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét a készüléket, áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki a készüléket víznek vagy nedvességnek., Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek. |
| SIM-kártyahely | Igen |
| WAN-kapcsolat típusa | RJ-45 |
| Ethernet WAN | Igen |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Cserélhető akkumulátor | Igen |
| SIM-kártya típusa | NanoSIM |
| SMS | Igen |
| Mobilhálózat-generáció | 5G |
| Univerzális plug and play (UPnP) | Igen |
| DHCP-kiszolgáló | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 3G/4G/5G routers |
|---|---|
| Súly: | 0.875 kg |
| EAN vonalkód: | 6975508991713 |
| VLAN-hozzárendelés SSID alapján: | Igen |
| Ethernet LAN interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Automatikus MDI/MDI-X: | Igen |
| VPN áteresztés: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 10, 1000 Mbps |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.3u, IEEE 802.3 |
| LED-jelzők: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Terméktípus: | Asztali router |
| Súly: | 440 g |
| Magasság: | 183 mm |
| Szélesség: | 90 mm |
| Mélység: | 90 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Antenna kialakítás: | Belső |
| IP-cím szűrés: | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA2-PSK, WMM, WPA3-SAA, WPA-PSK |
| MAC-cím szűrés: | Igen |
| Tűzfal: | Igen |
| Ethernet LAN/WAN portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Mellékelt kábelek: | LAN (RJ-45) |
| Hálózati adapter mellékelve: | Igen |
| Terheléselosztás: | Igen |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| WPS gomb: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a készüléket saját kezűleg, áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki a készüléket víznek vagy nedvességnek., Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek. |
| SIM-kártyahely: | Igen |
| WAN-kapcsolat típusa: | RJ-45 |
| Ethernet WAN: | Igen |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Cserélhető akkumulátor: | Igen |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM |
| SMS: | Igen |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| Univerzális plug and play (UPnP): | Igen |
| DHCP-kiszolgáló: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

