Brother HL-1110 laserová tiskárna 2400 x 600 DPI A4
Kód: PERBRODLM0036
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Brother HL-1110 laserová tiskárna 2400 x 600 DPI A4| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Připravenost sítě | Ne |
| Jazyk popisu stránky | GDI |
| Doporučené vytížení | 250 - 1800 stránek za měsíc |
| Počet tiskových náplní | 1 |
| Charakteristiky | Společnost Brother vám při registraci na adrese https://www.brother.pl/support/warranty nabízí bezplatnou tříletou záruku |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,28 W |
| Spotřeba energie (úsporně) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 40 W |
| Průměrná spotřeba energie při tisku | 380 W |
| Barva | Černá, Ne |
| Tržní kategorie | Domov a kancelář |
| Vestavěný displej | Ne |
| Hmotnost | 4,45 kg |
| Hloubka | 285 mm |
| Výška | 410 mm |
| Šířka | 307 mm |
| Podpora velikosti medií mimo rámec ISO | Folio, Letter |
| Maximální velikost tisku | 210 x 297 mm |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO | A4 |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A4 |
| Hmotnost médií v zásobníku papíru | 65 - 105 g/m² |
| Typy médií v zásobníku papíru | Obyčejný papír, Recyklovaný papír |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 7 Ultimate, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Business x64, Windows Vista Home Basic, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows Vista Home Basic x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter, Windows XP Professional, Windows 8 Enterprise x64, Windows Vista Home Premium x64, Windows XP Home x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows Vista Enterprise, Windows XP Professional x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 8 x64, Windows 8 Enterprise, Windows Vista Business, Windows Vista Home Premium |
| Podporované serverové operační systémy | Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows Server 2003 R2, Windows Server 2008 R2 |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Výška balení | 294 mm |
| Šířka balení | 415 mm |
| Hloubka balení | 313 mm |
| Hmotnost včetně balení | 5,3 kg |
| Počet kartonů na vrstvu | 8 kusů |
| Typ palety | 1200 x 1000 mm |
| Uchovávání náhradních dílů | 5 rok/roky |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Standardní rozhraní | USB 2.0, USB 1.1 |
| Celková výstupní kapacita | 50 listy |
| Celková vstupní kapacita | 150 listy |
| Vnitřní paměť | 1 MB |
| Takt procesoru | 200 MHz |
| Hladina akustického tlaku (tisk) | 51 dB |
| Duplexní tisk | Ne |
| Tisková technologie | Laser |
| Rychlost tisku (černá, normální kvalita, A4) | 20 str. za minutu |
| Maximální rozlišení | 2400 x 600 DPI |
| Počet krabic na paletě | 40 kusů |
| Počet vrstev na paletě | 5 kusů |
| Kód harmonizovaného systému | 84433210 |
| Hmotnost palety | 230 kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Laser printers |
|---|---|
| Súly: | 5.467 kg |
| EAN vonalkód: | 4977766721417 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Wi-Fi: | Nem |
| Hálózati készenlét: | Nem |
| Oldalleíró nyelv: | GDI |
| Ajánlott munkaterhelés: | |
| Nyomtatópatronok száma: | 1 |
| Jellemzők: | |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,28 W |
| Energiafogyasztás (gazdaságosság): | 0,5 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 40 W |
| Átlagos nyomtatási energiafogyasztás: | 380 W |
| Szín: | Fekete, Nem |
| Piaci kategória: | Otthon és iroda |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Súly: | 4,45 kg |
| Mélység: | 285 mm |
| Magasság: | 410 mm |
| Szélesség: | 307 mm |
| Az ISO keretrendszeren kívüli médiaméretek támogatása: | Fólió, Levél |
| Maximális nyomtatási méret: | 210 x 297 mm |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret: | A4 |
| ISO A méretek (A0...A9): | A4 |
| Média súlya a papírtálcában: | 65 - 105 g/m² |
| A papírtálcában lévő médiatípusok: | Sima papír, Újrahasznosított papír |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 7 Ultimate, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Business x64, Windows Vista Home Basic, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows Vista Home Basic x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter, Windows XP Professional, Windows 8 Enterprise x64, Windows Vista Home Premium x64, Windows XP Home x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows Vista Enterprise, Windows XP Professional x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 8 x64, Windows 8 Enterprise, Windows Vista Business, Windows Vista Home Premium |
| Támogatott szerver operációs rendszerek: | Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows Server 2003 R2, Windows Server 2008 R2 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Csomag magassága: | 294 mm |
| Csomag szélessége: | 415 mm |
| Csomagolási mélység: | 313 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 5,3 kg |
| Kartonok száma rétegenként: | 8 darab |
| Raklap típusa: | 1200 x 1000 mm |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Standard interfész: | USB 2.0 |
| Teljes kimeneti kapacitás: | 50 lap |
| Teljes bemeneti kapacitás: | 150 lap |
| Belső memória: | 1 MB |
| Processzor órajelsebessége: | |
| Hangnyomásszint (nyomtatás): | 51 dB |
| Kétoldalas nyomtatás: | Nem |
| Nyomtatási technológia: | Lézer |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4): | 20 oldal percenként |
| Maximális felbontás: | 2400 x 600 DPI |
| Dobozok száma egy raklapon: | 40 darab |
| Rétegek száma egy raklapon: | 5 darab |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84433210 |
| Raklap súlya: |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

