AMD Ryzen 7 7800X3D processzor 4,2 GHz-es, 96 MB L3 memóriával
Kód: PROAMDRYZ0255
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AMD Ryzen 7 7800X3D processzor 4,2 GHz-es, 96 MB L3 memóriával| Processzor gyártója | AMD |
| Processzor litográfia | 5 nm |
| Radiátorral együtt | Nem |
| Processzorszálak száma | 16 |
| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Processzor alapfrekvenciája | 4,2 GHz |
| Processzormagok száma | 8 |
| Doboz | Nem |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP) | 120 W |
| Processzor gyorsítótára | 96 MB |
| Processzor típusa | AMD Ryzen™ 7 |
| Processzor modell | 7800X3D |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 5 GHz |
| Processzorfoglalat | AM5 foglalat |
| PCI Express bővítőhely verziók | 5.0 |
| Piacterület | Asztali |
| Kompatibilis operációs rendszerek | Windows 11/10 x64, RHEL x86 64 bites, Ubuntu x86 64 bites |
| A processzor által támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia | 5200 MHz, 3600 |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Alap grafikus frekvencia | 2200 MHz |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | AMD Radeon grafika |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Súly: | 0.09 kg |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzor litográfia: | 5 nm |
| Radiátorral együtt: | Nem |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor alapfrekvenciája: | 4,2 GHz |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Doboz: | Nem |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 120 W |
| Processzor gyorsítótára: | 96 MB |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen™ 7 |
| Processzor modell: | 7800X3D |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5 GHz |
| Processzorfoglalat: | AM5 foglalat |
| PCI Express bővítőhely verziók: | 5.0 |
| Piacterület: | Asztali |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Windows 11/10 x64, RHEL x86 64 bites, Ubuntu x86 64 bites |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia: | 5200 MHz, 3600 |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Alap grafikus frekvencia: | 2200 MHz |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | AMD Radeon grafika |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

