AMD Ryzen 7 7700X processzor 4,5 GHz-es 32 MB L3 memóriával
Kód: PROAMDRYZ0280
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AMD Ryzen 7 7700X processzor 4,5 GHz-es 32 MB L3 memóriával| Processzor gyártója | AMD |
| Processzor modell | 7700X |
| Radiátorral együtt | Nem |
| Processzor alapfrekvenciája | 4,5 GHz |
| Doboz | Nem |
| Processzor gyorsítótára | 32 MB |
| Processzorszálak száma | 16 |
| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Processzor típusa | AMD Ryzen™ 7 |
| Processzormagok száma | 8 |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP) | 105 W |
| Processzorfoglalat | AM5 foglalat |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 5,4 GHz |
| Piacterület | Asztali |
| Kompatibilis operációs rendszerek | Windows 11/10 x64, RHEL, Ubuntu |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | AMD Radeon grafika |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Súly: | 0.055 kg |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzor modell: | 7700X |
| Radiátorral együtt: | Nem |
| Processzor alapfrekvenciája: | 4,5 GHz |
| Doboz: | Nem |
| Processzor gyorsítótára: | 32 MB |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen™ 7 |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 105 W |
| Processzorfoglalat: | AM5 foglalat |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5,4 GHz |
| Piacterület: | Asztali |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Windows 11/10 x64, RHEL, Ubuntu |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | AMD Radeon grafika |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

