AMD Ryzen 7 7700X processzor 4,5 GHz-es 32 MB L3 dobozban
Kód: PROAMDRYZ0221
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AMD Ryzen 7 7700X processzor 4,5 GHz-es 32 MB L3 dobozban| Processzor alapfrekvenciája | 4,5 GHz |
| Processzor gyártója | AMD |
| Processzor üzemmódok | 64 bites, 32 bites |
| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Processzorszálak száma | 16 |
| Doboz | Igen |
| Processzor modell | 7700X |
| Processzormagok száma | 8 |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP) | 105 W |
| Processzor típusa | AMD Ryzen™ 7 |
| Processzor gyorsítótára | 32 MB |
| Processzorfoglalat | AM5 foglalat |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 5,4 GHz |
| Megjelenési dátum | 2022. szeptember 15. |
| L1 gyorsítótár | 0,512 MB |
| L2 gyorsítótár | 8000KB |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia | 5200 MHz, 3600 |
| ECC | Igen |
| A processzor által támogatott maximális belső memória | 128 GB |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Maximális dinamikus grafikai frekvencia | 2200 MHz |
| Alap grafikus frekvencia | 400 MHz |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | AMD Radeon grafika |
| USB-s verzió | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB-portok száma | 5 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 730143314428 |
| Processzor alapfrekvenciája: | 4,5 GHz |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzor üzemmódok: | 64 bites, 32 bites |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Doboz: | Igen |
| Processzor modell: | 7700X |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 105 W |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen™ 7 |
| Processzor gyorsítótára: | 32 MB |
| Processzorfoglalat: | AM5 foglalat |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5,4 GHz |
| Megjelenési dátum: | 2022. szeptember 15. |
| L1 gyorsítótár: | 0,512 MB |
| L2 gyorsítótár: | 8000KB |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia: | 5200 MHz, 3600 |
| ECC: | Igen |
| A processzor által támogatott maximális belső memória: | 128 GB |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Maximális dinamikus grafikus frekvencia: | 2200 MHz |
| Alap grafikus frekvencia: | 400 MHz |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | AMD Radeon grafika |
| USB-s verzió: | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB-portok száma: | 5 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

