AMD Ryzen 7 5700X processzor 3,4 GHz-es 32 MB L3 memóriával
Kód: PROAMDRYZ0287
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AMD Ryzen 7 5700X processzor 3,4 GHz-es 32 MB L3 memóriával| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Radiátorral együtt | Nem |
| Processzorszálak száma | 16 |
| Processzor gyártója | AMD |
| Processzor litográfia | 7 nm |
| Processzor modell | 5700X |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP) | 65 W |
| Processzor típusa | AMD Ryzen™ 7 |
| Processzor gyorsítótára | 32 MB |
| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor alapfrekvenciája | 3,4 GHz |
| Doboz | Nem |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,6 GHz |
| Processzorfoglalat | AM4 foglalat |
| Piacterület | Asztali |
| PCI Express bővítőhely verziók | 4.0 |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia | 2667, 2933, 3200 MHz |
| A processzor által támogatott memóriatípusok | DDR4-SDRAM |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter | Nem |
| Harmonizált Rendszerkód | 85423119 |
| Figyelmeztetés | A processzorok elektronikus alkatrészeket tartalmaznak, amelyek károsak lehetnek a környezetre. Ne dobja őket a háztartási hulladékba. A processzorok működés közben nagyon felforrósodhatnak. Győződjön meg arról, hogy megfelelően hűtöttek. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Súly: | 0.085 kg |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Radiátorral együtt: | Nem |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzor litográfia: | 7 nm |
| Processzor modell: | 5700X |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 65 W |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen™ 7 |
| Processzor gyorsítótára: | 32 MB |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor alapfrekvenciája: | 3,4 GHz |
| Doboz: | Nem |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,6 GHz |
| Processzorfoglalat: | AM4 foglalat |
| Piacterület: | Asztali |
| PCI Express bővítőhely verziók: | 4.0 |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia: | 2667, 2933, 3200 MHz |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR4-SDRAM |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter: | Nem |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85423119 |
| Figyelmeztetés: | A processzorok olyan elektronikus alkatrészeket tartalmaznak, amelyek károsak lehetnek a környezetre. Ne dobja őket a háztartási hulladékba., A processzorok működés közben nagyon felforrósodhatnak. Győződjön meg arról, hogy megfelelően hűtöttek. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

