AMD Ryzen 7 5700G processzor 3,8 GHz 16 MB L3 dobozban
Kód: PROAMDRYZ0151
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AMD Ryzen 7 5700G processzor 3,8 GHz 16 MB L3 dobozban| Processzor litográfia | 7 nm |
| Processzor típusa | AMD Ryzen™ 7 |
| Doboz | Igen |
| Processzor alapfrekvenciája | 3,8 GHz |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP) | 65 W |
| Radiátorral együtt | Igen |
| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Processzor üzemmódok | 32 bites, 64 bites |
| Komponens ehhez: | PC |
| Processzorszálak száma | 16 |
| Állítható TDP-növelés | 65 W |
| Állítható TDP-csökkentés | 45 W |
| Processzor gyorsítótára | 16 MB |
| Processzor gyártója | AMD |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,6 GHz |
| Processzorfoglalat | AM4 foglalat |
| Piacterület | Asztali |
| PCI Express bővítőhely verziók | 3.0 |
| A processzor által támogatott memóriatípusok | DDR4-SDRAM |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia | 3200 MHz |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | AMD Radeon grafika |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Súly: | 0.44 kg |
| EAN vonalkód: | 730143313377 |
| Processzor litográfia: | 7 nm |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen™ 7 |
| Doboz: | Igen |
| Processzor alapfrekvenciája: | 3,8 GHz |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 65 W |
| Radiátorral együtt: | Igen |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor üzemmódok: | 32 bites, 64 bites |
| Komponens ehhez:: | PC |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Állítható TDP-növelés: | 65 W |
| Állítható TDP-csökkentés: | 45 W |
| Processzor gyorsítótára: | 16 MB |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,6 GHz |
| Processzorfoglalat: | AM4 foglalat |
| Piacterület: | Asztali |
| PCI Express bővítőhely verziók: | 3.0 |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR4-SDRAM |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | AMD Radeon grafika |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

