AMD Ryzen 5 PRO 8500G processzor 3,5 GHz 16 MB L3 Tác
Kód: PROAMDRYZ0351
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AMD Ryzen 5 PRO 8500G processzor 3,5 GHz 16 MB L3 Tác| Processzor üzemmódok | 64 bites |
| Állítható TDP-csökkentés | 45 W |
| Processzor litográfia | 4 nm |
| Processzorszálak száma | 12 |
| Radiátorral együtt | Nem |
| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Processzor gyártója | AMD |
| Állítható TDP-növelés | 65 W |
| Processzorfoglalat | AM5 foglalat |
| Processzor alapfrekvenciája | 3,5 GHz |
| Processzor típusa | AMD Ryzen™ 5 PRO |
| Processzor gyorsítótára | 16 MB |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 5 GHz |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP) | 65 W |
| Processzormagok száma | 6 |
| PCI Express bővítőhely verziók | 4.0 |
| Piacterület | Asztali |
| Utasításkészlet-támogatás | SSSE3, SSE4.2, AVX-512, SSE2, AES, AVX 2.0, SSE3, AVX, SSE, SSE4.1 |
| PCI Express sávok maximális száma | 14 |
| Kompatibilis operációs rendszerek | Windows 10/11 x64, RHEL x86 64 bites, Ubuntu x86 64 bites |
| ECC | Igen |
| A processzor által támogatott maximális belső memória | 256 GB |
| A processzor által támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia | 5200 MHz, 3600 |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Integrált grafikus adapter kimeneti támogatás | HDMI 2.1, DisplayPort |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | AMD Radeon 740M |
| Az integrált grafikus adapter maximális felbontása (DisplayPort) | 7680 x 4320 képpont |
| Az integrált grafikus adapter DirectX verziója | 12.0 |
| Az integrált grafikus adapter által támogatott monitorok száma | 4 |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| 4K támogatás integrált grafikus adapterrel | Igen |
| Alap grafikus frekvencia | 2800 MHz |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Hardveres titkosítási/dekódolási kodek támogatás | H.264, H.265 (HEVC) |
| USB-portok száma | 5 |
| USB-s verzió | USB4 Gen 3x2 |
| NPU teljesítmény akár | 16 TOP |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Súly: | 0.037 kg |
| Processzor üzemmódok: | 64 bites |
| Állítható TDP-csökkentés: | 45 W |
| Processzor litográfia: | 4 nm |
| Processzorszálak száma: | 12 |
| Radiátorral együtt: | Nem |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Állítható TDP-növelés: | 65 W |
| Processzorfoglalat: | AM5 foglalat |
| Processzor alapfrekvenciája: | 3,5 GHz |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen™ 5 PRO |
| Processzor gyorsítótára: | 16 MB |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5 GHz |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 65 W |
| Processzormagok száma: | 6 |
| PCI Express bővítőhely verziók: | 4.0 |
| Piacterület: | Asztali |
| Utasításkészlet-támogatás: | SSSE3, SSE4.2, AVX-512, SSE2, AES, AVX 2.0, SSE3, AVX, Délkelet-Kelet, SSE4.1 |
| PCI Express sávok maximális száma: | 14 |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Windows 10/11 x64, RHEL x86 64 bites, Ubuntu x86 64 bites |
| ECC: | Igen |
| A processzor által támogatott maximális belső memória: | 256 GB |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia: | 5200 MHz, 3600 |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Integrált grafikus adapter kimeneti támogatás: | HDMI 2.1, DisplayPort |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | AMD Radeon 740M |
| Az integrált grafikus adapter maximális felbontása (DisplayPort): | 7680 x 4320 képpont |
| Az integrált grafikus adapter DirectX verziója: | 12.0 |
| Az integrált grafikus adapter által támogatott monitorok száma: | 4 |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| 4K támogatás integrált grafikus adapterrel: | Igen |
| Alap grafikus frekvencia: | 2800 MHz |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Hardveres titkosítási/dekódolási kodek támogatás: | H.264, H.265 (HEVC) |
| USB-portok száma: | 5 |
| USB-s verzió: | USB4 Gen 3x2 |
| NPU teljesítmény akár: | 16 TOP |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

