AMD Ryzen 5 9600 processzor 3,8 GHz 32 MB L3 Tác
Kód: PROAMDRYZ0341
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AMD Ryzen 5 9600 processzor 3,8 GHz 32 MB L3 Tác| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Processzor típusa | AMD Ryzen™ 5 |
| Processzormagok száma | 6 |
| Processzorszálak száma | 12 |
| Processzor gyártója | AMD |
| Radiátorral együtt | Nem |
| Processzor gyorsítótára | 32 MB |
| Processzor üzemmódok | 64 bites |
| Processzor alapfrekvenciája | 3,8 GHz |
| Processzor modell | 9600 |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP) | 65 W |
| Processzorgeneráció | AMD Ryzen 9000 sorozat |
| Processzor litográfia | 4 nm |
| Processzorfoglalat | AM5 foglalat |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 5,2 GHz |
| Piacterület | Asztali |
| PCI Express sávok maximális száma | 28 |
| PCI Express bővítőhely verziók | 5.0 |
| Kompatibilis operációs rendszerek | Windows 10/11 x64, RHEL x86 64 bites, Ubuntu x86 64 bites |
| ECC | Igen |
| A processzor által támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| A processzor által támogatott maximális belső memória | 192 GB |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia | 3600, 5600 |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Alap grafikus frekvencia | 2200 MHz |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | AMD Radeon grafika |
| USB-s verzió | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB-portok száma | 5 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Súly: | 0.04 kg |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen™ 5 |
| Processzormagok száma: | 6 |
| Processzorszálak száma: | 12 |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Radiátorral együtt: | Nem |
| Processzor gyorsítótára: | 32 MB |
| Processzor üzemmódok: | 64 bites |
| Processzor alapfrekvenciája: | 3,8 GHz |
| Processzor modell: | 9600 |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 65 W |
| Processzorgeneráció: | AMD Ryzen 9000 sorozat |
| Processzor litográfia: | 4 nm |
| Processzorfoglalat: | AM5 foglalat |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5,2 GHz |
| Piacterület: | Asztali |
| PCI Express sávok maximális száma: | 28 |
| PCI Express bővítőhely verziók: | 5.0 |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Windows 10/11 x64, RHEL x86 64 bites, Ubuntu x86 64 bites |
| ECC: | Igen |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| A processzor által támogatott maximális belső memória: | 192 GB |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia: | 3600, 5600 |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Alap grafikus frekvencia: | 2200 MHz |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | AMD Radeon grafika |
| USB-s verzió: | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB-portok száma: | 5 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

