AMD Ryzen 5 8400F processzor 4,2 GHz 16 MB L3 Tác
Kód: PROAMDRYZ0318
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AMD Ryzen 5 8400F processzor 4,2 GHz 16 MB L3 Tác| Processzor alapfrekvenciája | 4,2 GHz |
| Processzor gyártója | AMD |
| Processzorgeneráció | AMD Ryzen 8000 sorozat |
| Radiátorral együtt | Nem |
| Állítható TDP-csökkentés | 45 W |
| Állítható TDP-növelés | 65 W |
| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,7 GHz |
| Processzor gyorsítótára | 16 MB |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP) | 65 W |
| Processzorfoglalat | AM5 foglalat |
| Processzorszálak száma | 12 |
| Processzor litográfia | 4 nm |
| Processzor üzemmódok | 64 bites |
| Processzor modell | 8400F |
| Processzormagok száma | 6 |
| Processzor típusa | AMD Ryzen™ 5 |
| Piacterület | Asztali |
| PCI Express bővítőhely verziók | 4.0 |
| Utasításkészlet-támogatás | AVX, SSE, AVX 2.0, SSE3, MMX, SSE4.1, AVX-512, SSE2, AES |
| PCI Express sávok maximális száma | 20 |
| Kompatibilis operációs rendszerek | Windows 10/11 x64, RHEL x86 64 bites, Ubuntu x86 64 bites |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia | 5200 MHz, 3600 |
| A processzor által támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter | Nem |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Figyelmeztetés | A processzorok működés közben nagyon felforrósodhatnak. Győződjön meg arról, hogy megfelelően hűtöttek., A mechanikai sérülések elkerülése érdekében megfelelő felszerelést használjon a processzor rögzítéséhez., A processzorok elektronikus alkatrészeket tartalmaznak, amelyek károsak lehetnek a környezetre. Ne dobja őket a háztartási hulladékba. |
| USB-portok száma | 5 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Súly: | 0.07 kg |
| Processzor alapfrekvenciája: | 4,2 GHz |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzorgeneráció: | AMD Ryzen 8000 sorozat |
| Radiátorral együtt: | Nem |
| Állítható TDP-csökkentés: | 45 W |
| Állítható TDP-növelés: | 65 W |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,7 GHz |
| Processzor gyorsítótára: | 16 MB |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 65 W |
| Processzorfoglalat: | AM5 foglalat |
| Processzorszálak száma: | 12 |
| Processzor litográfia: | 4 nm |
| Processzor üzemmódok: | 64 bites |
| Processzor modell: | 8400F |
| Processzormagok száma: | 6 |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen™ 5 |
| Piacterület: | Asztali |
| PCI Express bővítőhely verziók: | 4.0 |
| Utasításkészlet-támogatás: | AVX, Délkelet-Kelet, AVX 2.0, SSE3, MMX, SSE4.1, AVX-512, SSE2, AES |
| PCI Express sávok maximális száma: | 20 |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Windows 10/11 x64, RHEL x86 64 bites, Ubuntu x86 64 bites |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia: | 5200 MHz, 3600 |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter: | Nem |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Figyelmeztetés: | A processzorok működés közben nagyon felforrósodhatnak. Győződjön meg arról, hogy megfelelően hűtöttek., A mechanikai sérülések elkerülése érdekében használjon megfelelő felszerelést a processzor rögzítéséhez., A processzorok olyan elektronikus alkatrészeket tartalmaznak, amelyek károsak lehetnek a környezetre. Ne dobja őket a háztartási hulladékba. |
| USB-portok száma: | 5 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

