AMD Ryzen 5 5600X processzor 3,7 GHz-es 32 MB L3 memóriával
Kód: PROAMDRYZ0095
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AMD Ryzen 5 5600X processzor 3,7 GHz-es 32 MB L3 memóriával| Processzor gyártója | AMD |
| Processzormagok száma | 6 |
| Processzor típusa | AMD Ryzen™ 5 |
| Processzor üzemmódok | 64 bites |
| Processzor modell | 5600X |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP) | 65 W |
| Komponens ehhez: | PC |
| Processzorszálak száma | 12 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,6 GHz |
| Processzor litográfia | 7 nm |
| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Processzor alapfrekvenciája | 3,7 GHz |
| Processzorfoglalat | AM4 foglalat |
| Processzor gyorsítótára | 32 MB |
| A processzor által támogatott memóriatípusok | DDR4-SDRAM |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia | 3200 MHz |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Integrált grafikus adapter | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Súly: | 0.08 kg |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzormagok száma: | 6 |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen™ 5 |
| Processzor üzemmódok: | 64 bites |
| Processzor modell: | 5600X |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 65 W |
| Komponens ehhez:: | PC |
| Processzorszálak száma: | 12 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,6 GHz |
| Processzor litográfia: | 7 nm |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor alapfrekvenciája: | 3,7 GHz |
| Processzorfoglalat: | AM4 foglalat |
| Processzor gyorsítótára: | 32 MB |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR4-SDRAM |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Integrált grafikus adapter: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

