AMD Ryzen 5 4500 processzor 3,6 GHz 8 MB L3 dobozban
Kód: PROAMDRYZ0217
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AMD Ryzen 5 4500 processzor 3,6 GHz 8 MB L3 dobozban| Processzorgeneráció | AMD Ryzen 4000 sorozat |
| Processzor alapfrekvenciája | 3,6 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,1 GHz |
| Processzorfoglalat | AM4 foglalat |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP) | 65 W |
| Processzor üzemmódok | 64 bites |
| Processzor gyártója | AMD |
| Processzor modell | 4500 |
| Processzorszálak száma | 12 |
| Processzor litográfia | 7 nm |
| Processzor gyorsítótára | 8 MB |
| Processzor típusa | AMD Ryzen™ 5 |
| Processzormagok száma | 6 |
| Piacterület | Asztali |
| PCI Express bővítőhely verziók | 3.0 |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia | 2933, 2667, 3200 MHz |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| A processzor által támogatott memóriatípusok | DDR4-SDRAM |
| Integrált grafikus adapter | Nem |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Harmonizált Rendszerkód | 85423119 |
| Figyelmeztetés | A processzorok elektronikus alkatrészeket tartalmaznak, amelyek károsak lehetnek a környezetre. Ne dobja őket a háztartási hulladékba. A processzorok működés közben nagyon felforrósodhatnak. Győződjön meg arról, hogy megfelelően hűtöttek. A mechanikai sérülések elkerülése érdekében használjon megfelelő felszerelést a processzor rögzítéséhez. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Súly: | 0.43 kg |
| EAN vonalkód: | 730143314114 |
| Processzorgeneráció: | AMD Ryzen 4000 sorozat |
| Processzor alapfrekvenciája: | 3,6 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,1 GHz |
| Processzorfoglalat: | AM4 foglalat |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 65 W |
| Processzor üzemmódok: | 64 bites |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzor modell: | 4500 |
| Processzorszálak száma: | 12 |
| Processzor litográfia: | 7 nm |
| Processzor gyorsítótára: | 8 MB |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen™ 5 |
| Processzormagok száma: | 6 |
| Piacterület: | Asztali |
| PCI Express bővítőhely verziók: | 3.0 |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia: | 2933, 2667, 3200 MHz |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR4-SDRAM |
| Integrált grafikus adapter: | Nem |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85423119 |
| Figyelmeztetés: | A processzorok olyan elektronikus alkatrészeket tartalmaznak, amelyek károsak lehetnek a környezetre. Ne dobja őket a háztartási hulladékba., A processzorok működés közben nagyon felforrósodhatnak. Győződjön meg arról, hogy megfelelően hűtöttek., A mechanikai sérülések elkerülése érdekében használjon megfelelő felszerelést a processzor rögzítéséhez. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

