AMD Ryzen 3 4300GE processzor 3,5 GHz 4 MB L3 Tác
Kód: PROAMDRYZ0359
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AMD Ryzen 3 4300GE processzor 3,5 GHz 4 MB L3 Tác| Processzor alapfrekvenciája | 3,5 GHz |
| Processzor gyártója | AMD |
| Processzorgeneráció | AMD Ryzen 4000 sorozat |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP) | 35 W |
| Radiátorral együtt | Nem |
| Processzor modell | 4300GE |
| Komponens ehhez: | PC |
| Processzor litográfia | 7 nm |
| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4 GHz |
| Processzor típusa | AMD Ryzen™ 3 |
| Processzorfoglalat | AM4 foglalat |
| Processzormagok száma | 4 |
| Processzorszálak száma | 8 |
| Processzor gyorsítótára | 4 MB |
| Piacterület | Asztali |
| PCI Express bővítőhely verziók | 3.0 |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| A processzor által támogatott memóriatípusok | DDR4-SDRAM |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia | 3200 MHz |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | AMD Radeon grafika |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Alap grafikus frekvencia | 1700 MHz |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Súly: | 0.05 kg |
| Processzor alapfrekvenciája: | 3,5 GHz |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzorgeneráció: | AMD Ryzen 4000 sorozat |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 35 W |
| Radiátorral együtt: | Nem |
| Processzor modell: | 4300GE |
| Komponens ehhez:: | PC |
| Processzor litográfia: | 7 nm |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4 GHz |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen™ 3 |
| Processzorfoglalat: | AM4 foglalat |
| Processzormagok száma: | 4 |
| Processzorszálak száma: | 8 |
| Processzor gyorsítótára: | 4 MB |
| Piacterület: | Asztali |
| PCI Express bővítőhely verziók: | 3.0 |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR4-SDRAM |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | AMD Radeon grafika |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Alap grafikus frekvencia: | 1700 MHz |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

