AMD Ryzen™ 7 5700 tálca - processzor
Kód: PROAMDRYZ0270
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AMD Ryzen™ 7 5700 tálca - processzor| Processzorszálak száma | 16 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,6 GHz |
| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor modell | 5700 |
| Processzor típusa | 5. generációs AMD Ryzen™ 7 |
| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Processzor litográfia | TSMC 7 nm-es FinFET |
| Processzorfoglalat | AM4 foglalat |
| Processzor gyártója | AMD |
| Processzor gyorsítótára | 16 MB |
| Doboz | Nem |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP) | 65 W |
| Radiátorral együtt | Nem |
| Processzor alapfrekvenciája | 3,7 GHz |
| PCI Express bővítőhely verziók | 3.0 |
| Piacterület | Asztali |
| Kompatibilis operációs rendszerek | Windows 10 x64, RHEL x86 64 bites, Ubuntu x86 64 bites |
| A processzor által támogatott memóriatípusok | DDR4 |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia | 2933, 2667, 3200 MHz |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Integrált grafikus adapter | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Súly: | 0.085 kg |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,6 GHz |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor modell: | 5700 |
| Processzor típusa: | 5. generációs AMD Ryzen™ 7 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor litográfia: | TSMC 7 nm-es FinFET |
| Processzorfoglalat: | AM4 foglalat |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzor gyorsítótára: | 16 MB |
| Doboz: | Nem |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 65 W |
| Radiátorral együtt: | Nem |
| Processzor alapfrekvenciája: | 3,7 GHz |
| PCI Express bővítőhely verziók: | 3.0 |
| Piacterület: | Asztali |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Windows 10 x64, RHEL x86 64 bites, Ubuntu x86 64 bites |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR4 |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia: | 2933, 2667, 3200 MHz |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Integrált grafikus adapter: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

