AMD Athlon 3000G processzor 3,5 GHz 4 MB L3 TÁLCA
Kód: PROAMDRYZ0124
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AMD Athlon 3000G processzor 3,5 GHz 4 MB L3 TÁLCA| Processzor gyártója | AMD |
| Processzor alapfrekvenciája | 3,5 GHz |
| Processzor modell | 3000G |
| Processzorszálak száma | 4 |
| Radiátorral együtt | Nem |
| Doboz | Nem |
| Komponens ehhez: | PC |
| Processzor üzemmódok | 64 bites |
| Processzor gyorsítótára | 4 MB |
| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Processzor litográfia | 14 nm |
| Processzormagok száma | 2 |
| Processzor típusa | AMD Athlon |
| Processzorfoglalat | AM4 foglalat |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP) | 35 W |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia | 2667 |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | AMD Radeon Vega 3 |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Súly: | 0.035 kg |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzor alapfrekvenciája: | 3,5 GHz |
| Processzor modell: | 3000G |
| Processzorszálak száma: | 4 |
| Radiátorral együtt: | Nem |
| Doboz: | Nem |
| Komponens ehhez:: | PC |
| Processzor üzemmódok: | 64 bites |
| Processzor gyorsítótára: | 4 MB |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor litográfia: | 14 nm |
| Processzormagok száma: | 2 |
| Processzor típusa: | AMD Athlon |
| Processzorfoglalat: | AM4 foglalat |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 35 W |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia: | 2667 |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | AMD Radeon Vega 3 |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

