ADATA SU650 2,5" 960 GB Serial ATA III SLC
Kód: DIAADTSSD0030
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ADATA SU650 2,5" 960 GB Serial ATA III SLC| NAND flash memória típusa | SLC (egyszintű cella) |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 2000000 óra |
| Adatátviteli sebesség | 6 Gbps |
| Memória típusa | SLC |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| Írási sebesség | 450 MB/s |
| Olvasási sebesség | 520 MB/s |
| ECC | Igen |
| SSD-kapacitás | 960 GB |
| SSD formátum | 2,5" |
| Felület | Soros ATA III |
| Magasság | 7 mm |
| Szélesség | 69,8 mm |
| Súly | 47,5 g |
| Mélység | 100,5 mm |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS |
| Szín | Fekete |
| Ütés működés közben | 1500 gramm |
| Rezgésállóság | 20 gramm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 85 °C |
| Harmonizált Rendszerkód | 84717070 |
| Márkaspecifikus technológiák | SLC gyorsítótárazás |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.06 kg |
| EAN vonalkód: | 4713218461186 |
| NAND flash memória típusa: | SLC (egyszintű cella) |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 2000000 óra |
| Adatátviteli sebesség: | 6 Gbps |
| Memória típusa: | SLC |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| Írási sebesség: | 450 MB/s |
| Olvasási sebesség: | 520 MB/s |
| ECC: | Igen |
| SSD-kapacitás: | 960 GB |
| SSD formátum: | 2,5" |
| Felület: | Soros ATA III |
| Magasság: | 7 mm |
| Szélesség: | 69,8 mm |
| Súly: | 47,5 g |
| Mélység: | 100,5 mm |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| Szín: | Fekete |
| Ütés működés közben: | 1500 gramm |
| Rezgésállóság: | 20 g |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84717070 |
| Márkaspecifikus technológiák: | SLC gyorsítótárazás |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

