ADATA SU650 2,5" 1 TB Serial ATA III 3D NAND
Kód: DIAADTSSD0131
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ADATA SU650 2,5" 1 TB Serial ATA III 3D NAND| ECC | Igen |
| Memória típusa | 3D NAND |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 2000000 óra |
| NVMe | Nem |
| Írási sebesség | 450 MB/s |
| Felület | Soros ATA III |
| Adatátviteli sebesség | 6 Gbps |
| Olvasási sebesség | 520 MB/s |
| SSD-kapacitás | 1 TB |
| SSD formátum | 2,5" |
| Komponens ehhez: | PC |
| Hardveres titkosítás | Igen |
| Magasság | 7 mm |
| Szélesség | 100,5 mm |
| Súly | 50,8 g |
| Mélység | 69,8 mm |
| Csomagolás típusa | Hólyag |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 85 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
| Ütés működés közben | 1500 gramm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.06 kg |
| EAN vonalkód: | 4711085940049 |
| ECC: | Igen |
| Memória típusa: | 3D NAND |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 2000000 óra |
| NVMe: | Nem |
| Írási sebesség: | 450 MB/s |
| Felület: | Soros ATA III |
| Adatátviteli sebesség: | 6 Gbps |
| Olvasási sebesség: | 520 MB/s |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| SSD formátum: | 2,5" |
| Komponens ehhez:: | PC |
| Hardveres titkosítás: | Igen |
| Magasság: | 7 mm |
| Szélesség: | 100,5 mm |
| Súly: | 50,8 g |
| Mélység: | 69,8 mm |
| Csomagolás típusa: | Hólyag |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Ütés működés közben: | 1500 gramm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

