Adata SSD LEGEND 860 500GB PCIe 4x4 5000/3000 MB/s M.2
Kód: DIAADTSSD0168
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Adata SSD LEGEND 860 500GB PCIe 4x4 5000/3000 MB/s M.2| SSD formátum | M.2 |
| Komponens ehhez: | PC |
| Hardveres titkosítás | Igen |
| NVMe verzió | 1.4 |
| Írási sebesség | 3000 MB/s |
| Titkosítás/biztonság | 256 bites AES |
| Olvasási sebesség | 5000 MB/s |
| Memória típusa | 3D NAND |
| NVMe | Igen |
| Felület | PCI Express 4.0 |
| SSD-kapacitás | 500 GB |
| Súly | 9,5 gramm |
| Mélység | 80 mm |
| Szélesség | 22 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 85 °C |
| Harmonizált Rendszerkód | 84717070 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.04 kg |
| EAN vonalkód: | 4711085949486 |
| SSD formátum: | M.2 |
| Komponens ehhez:: | PC |
| Hardveres titkosítás: | Igen |
| NVMe verzió: | 1.4 |
| Írási sebesség: | 3000 MB/s |
| Titkosítás/Biztonság: | 256 bites AES |
| Olvasási sebesség: | 5000 MB/s |
| Memória típusa: | 3D NAND |
| NVMe: | Igen |
| Felület: | PCI Express 4.0 |
| SSD-kapacitás: | 500 GB |
| Súly: | 9,5 gramm |
| Mélység: | 80 mm |
| Szélesség: | 22 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84717070 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

