ADATA SC610 USB flash meghajtó 2 TB USB A-típusú 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Fekete
Kód: DIAADTSSD0152
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ADATA SC610 USB flash meghajtó 2 TB USB A-típusú 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Fekete| Fogyasztás írás közben | 900mA |
| Energiafogyasztás olvasás közben | 900mA |
| Formátum | Ujj |
| Alapanyag | Kabát |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 23,5 mm |
| Magasság | 10,2 mm |
| Mélység | 67,3 mm |
| Súly | 13 gramm |
| Csomagolás típusa | Függesztett csomagolás |
| USB-s verzió | 3.2 2. generáció (3.1 2. generáció) |
| Írási sebesség | 500 MB/s |
| Olvasási sebesség | 550 MB/s |
| Eszközinterfész | USB A-típusú |
| Kapacitás | 2 TB |
| Kompatibilis operációs rendszerek | Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10, 11, Mac OS X 10.6, Linux kernel 2.6 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–60 °C |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | UKCA, CE, RoHS, KCC, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), EAC |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.03 kg |
| EAN vonalkód: | 4711085945068 |
| Fogyasztás írás közben: | 900mA |
| Energiafogyasztás olvasás közben: | 900mA |
| Formátum: | Ujj |
| Alapanyag: | Kabát |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 23,5 mm |
| Magasság: | 10,2 mm |
| Mélység: | 67,3 mm |
| Súly: | 13 gramm |
| Csomagolás típusa: | Függesztett csomagolás |
| USB-s verzió: | 3.2 2. generáció (3.1 2. generáció) |
| Írási sebesség: | 500 MB/s |
| Olvasási sebesség: | 550 MB/s |
| Eszközinterfész: | USB A-típusú |
| Kapacitás: | 2 TB |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10, 11, Mac OS X 10.6, Linux kernel 2.6 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–60 °C |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | UKCA, CE, RoHS, KCC, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), EAC |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

