ADATA LEGEND 960 MAX M.2 4 TB PCI Express 4.0 3D NAND NVMe merevlemez
Kód: DIAADTSSD0130
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ADATA LEGEND 960 MAX M.2 4 TB PCI Express 4.0 3D NAND NVMe merevlemez| SSD formátum | M.2 |
| ECC | Igen |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| SSD-kapacitás | 4 TB |
| Olvasási sebesség | 7400 MB/s |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 2000000 óra |
| Vezérlő típusa | SMI SM2264 |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB) | 700000 IOPS |
| Titkosítás/biztonság | 256 bites AES |
| TBW besorolás (írt terabájtok) | 3120 |
| Véletlenszerű írás (4 KB) | 550000 IOPS |
| NVMe | Igen |
| Hardveres titkosítás | Igen |
| M.2 SSD mérete | 2280 (22 x 80 mm) |
| Írási sebesség | 6800 MB/s |
| Memória típusa | 3D NAND |
| NVMe verzió | 1.4 |
| PCI Express sávok száma | x4 |
| Felület | PCI Express 4.0 |
| Tanúsítvány | CE, FCC, BSMI, KC, EAC, RCM, Marokkó, UKCA, RoHS |
| Kompatibilis termékek | PlayStation 5 |
| Magasság | 10,7 mm |
| Szélesség | 23,2 mm |
| Súly | 36,6 g |
| Mélység | 80,6 mm |
| Használati utasítás | Igen |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
| Ütés működés közben | 1500 gramm |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 85 °C |
| Maximális üzemi hőmérséklet | 70°C |
| Márkaspecifikus technológiák | SLC gyorsítótárazás |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.06 kg |
| EAN vonalkód: | 4711085938879 |
| SSD formátum: | M.2 |
| ECC: | Igen |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| SSD-kapacitás: | 4 TB |
| Olvasási sebesség: | 7400 MB/s |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 2000000 óra |
| Vezérlő típusa: | SMI SM2264 |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB): | 700000 IOPS |
| Titkosítás/Biztonság: | 256 bites AES |
| TBW besorolás (írt terabájtok): | 3120 |
| Véletlenszerű írás (4 KB): | 550000 IOPS |
| NVMe: | Igen |
| Hardveres titkosítás: | Igen |
| M.2 SSD mérete: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Írási sebesség: | 6800 MB/s |
| Memória típusa: | 3D NAND |
| NVMe verzió: | 1.4 |
| PCI Express sávok száma: | x4 |
| Felület: | PCI Express 4.0 |
| Tanúsítvány: | CE, FCC, BSMI, KC, EAC, RCM, Marokkó, UKCA, RoHS |
| Kompatibilis termékek: | PlayStation 5 |
| Magasság: | 10,7 mm |
| Szélesség: | 23,2 mm |
| Súly: | 36,6 g |
| Mélység: | 80,6 mm |
| Használati utasítás: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Ütés működés közben: | 1500 gramm |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
| Maximális üzemi hőmérséklet: | 70°C |
| Márkaspecifikus technológiák: | SLC gyorsítótárazás |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

