Zyxel XMG-105 Nem menedzselt 2.5G Ethernet (100/1000/2500) Szürke
Kód: SWTZYXNIE0017
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zyxel XMG-105 Nem menedzselt 2.5G Ethernet (100/1000/2500) Szürke| 10G támogatás | Nem |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.3, IEEE 802.3x, IEEE 802.3u, IEEE 802.1p, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3ab szabványok |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Tápegység mellékelve | Igen |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Áramfogyasztás | 3,83 W |
| Maximális energiafogyasztás | 9,34 W |
| Alapanyag | Fém |
| Szín | Szürke |
| LED-jelzők | Teljesítmény, Kapcsolat, Aktivitás |
| Szélesség | 160 mm |
| Magasság | 26 mm |
| Súly | 460 g |
| Mélység | 110 mm |
| Súly csomagolással együtt | 919,6 g |
| Csomagolási mélység | 133 mm |
| Csomag magassága | 79 mm |
| Csomag szélessége | 215 mm |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai | 2,5 G-os Ethernet (100/1000/2500) |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma | 5 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Gyors útmutató | Igen |
| Kapcsoló típusa | Nem kezelt |
| Szolgáltatás minősége | Igen |
| Jumbo kerettámogatás | Igen |
| Csomagpuffer | 12 MB |
| MAC-cím táblázat | 16000 db. |
| Kapcsolási kapacitás | 25 Gbps |
| Visszatekerési sebesség | 18,6 Mpps |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Unmanaged |
|---|---|
| Súly: | 0.71 kg |
| EAN vonalkód: | 4718937631117 |
| 10G támogatás: | Nem |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.3, IEEE 802.3x, IEEE 802.3u, IEEE 802.1p, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3ab |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Tápegység mellékelve: | Igen |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Áramfogyasztás: | 3,83 W |
| Maximális energiafogyasztás: | 9,34 W |
| Alapanyag: | Fém |
| Szín: | Szürke |
| LED-jelzők: | Teljesítmény, Kapcsolat, Tevékenység |
| Szélesség: | 160 mm |
| Magasság: | 26 mm |
| Súly: | 460 g |
| Mélység: | 110 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 919,6 g |
| Csomagolási mélység: | 133 mm |
| Csomag magassága: | 79 mm |
| Csomag szélessége: | 215 mm |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai: | 2,5 G-os Ethernet (100/1000/2500) |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma: | 5 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Kapcsoló típusa: | Nem kezelt |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| Jumbo kerettámogatás: | Igen |
| Csomagpuffer: | 12 MB |
| MAC-cím táblázat: | 16000 db. |
| Kapcsolási kapacitás: | 25 Gbps |
| Visszatekerési sebesség: | 18,6 Mpps |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

