ZTE MF833N modem (fehér)
Kód: KILZTEMOD0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZTE MF833N modem (fehér)| Áramfogyasztás | 2,5 W |
| Forrás típusa | USB |
| Eszköztípus | Modem |
| Szín | Fehér |
| Piaci kategória | Utazási |
| Memóriakártya-nyílás(ok) | Igen |
| Magasság | 28,6 mm |
| Szélesség | 93,8 mm |
| Mélység | 13,5 mm |
| Súly | 30 g |
| Wi-Fi | Nem |
| Adatátviteli sebesség (LTE) (letöltés) | 150 Mbps |
| Adathálózat | LTE, Edge, GPRS, GSM, HSDPA, HSUPA |
| GSM (2G) szabványok | GSM, Edge, GPRS |
| 4G szabványok | LTE-TDD és LTE-FDD |
| 3G szabványok | HSUPA, WCDMA, HSDPA |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 3G/4G modems |
|---|---|
| Súly: | 0.06 kg |
| EAN vonalkód: | 6902176109904 |
| Áramfogyasztás: | 2,5 W |
| Forrás típusa: | USB |
| Eszköztípus: | Modem |
| Szín: | Fehér |
| Piaci kategória: | Utazási |
| Memóriakártya-nyílás(ok): | Igen |
| Magasság: | 28,6 mm |
| Szélesség: | 93,8 mm |
| Mélység: | 13,5 mm |
| Súly: | 30 g |
| Wi-Fi: | Nem |
| Adatátviteli sebesség (LTE) (letöltés): | 150 Mbps |
| Adathálózat: | LTE, Edge, GPRS, GSM, HSDPA, HSUPA |
| GSM (2G) szabványok: | GSM, Él, GPRS |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| 3G szabványok: | HSUPA, WCDMA, HSDPA |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

