Ubiquiti UACC-AOC-SFP28-10M InfiniBand és optikai kábel Color Aqua
Kód: SWTUBQAKC0019
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ubiquiti UACC-AOC-SFP28-10M InfiniBand és optikai kábel Color Aqua| Adatátviteli sebesség | 25 Gbps |
| Szigetelőréteg anyaga | Polivinil-klorid (PVC) |
| Támogatott hullámhosszak | 850 nm |
| Szín | Akvamarin |
| Csatlakozó neme 1 | Férfi |
| 2. csatlakozó | SFP28 |
| Csatlakozó neme 2 | Férfi |
| Kábelhossz | 10 méter |
| 1. csatlakozó | SFP28 |
| Ethernet interfész típusa | 25 gigabites Ethernet |
| Kábelátmérő | 3 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Accessories |
|---|---|
| Súly: | 0.14 kg |
| EAN vonalkód: | 810010077196 |
| Adatátviteli sebesség: | 25 Gbps |
| Szigetelőréteg anyaga: | Polivinil-klorid (PVC) |
| Támogatott hullámhosszak: | 850 nm |
| Szín: | Akvamarin |
| Csatlakozó neme 1: | Férfi |
| 2. csatlakozó: | SFP28 |
| Csatlakozó neme 2: | Férfi |
| Kábelhossz: | 10 méter |
| 1. csatlakozó: | SFP28 |
| Ethernet interfész típusa: | 25 gigabites Ethernet |
| Kábelátmérő: | 3 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

