Ubiquiti U7 Pro Outdoor 8600 Mbit/s Bílá Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Kód: SWFUBQACC0051
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ubiquiti U7 Pro Outdoor 8600 Mbit/s Bílá Podpora napájení po Ethernetu (PoE)| Prostorové proudy | 6 |
| Maximální rychlost přenosu dat (5 GHz) | 8600 Mbit/s |
| MIMO | Ano |
| Průchodnost dat | 5765 Mbit/s |
| Podpora VLAN | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 1000 Mbit/s, 2500 Mbit/s |
| Maximální rychlost přenosu dat (2,4 GHz) | 688 Mbit/s |
| 2.4 GHz | Ano |
| 5 GHz | Ano |
| Frekvenční pásmo | 2.4 - 5 GHz |
| Síťové standardy | IEEE 802.11be, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.3at, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.1Q, IEEE 802.11n |
| Maximální přenosová rychlost | 8600 Mbit/s |
| QoS | Ano |
| Mezní poměr | Ano |
| Typ MIMO | Multi User MIMO |
| Maximální spotřeba energie | 21 W |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ano |
| Rozsah stejnosměrného napětí | 44 - 57 V |
| Certifikáty shody | CE |
| Umístění | Strop, Tyč, Zeď |
| LED indikátory | Ano |
| Základní materiál | Hliník, Polykarbonát (PC) |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP67 |
| Barva | Bílá |
| Tlačítko reset | Ano |
| Výška | 208 mm |
| Šířka | 170 mm |
| Hmotnost | 1,2 kg |
| Hloubka | 66,5 mm |
| Počet konektorů | 2 |
| Úroveň zisku antény (max) | 11 dBi |
| Typ směru antény | Všesměrový |
| Funkce antény | Odnímatelná anténa |
| Počet antén | 3 |
| Typ antény | Vnitřní a vnější |
| Typ anténního konektoru | RP-SMA |
| Šifrování/zabezpečení | PPSK, WPA-PSK, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA3 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -30 - 60 °C |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Montážní sada | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Access Points |
|---|---|
| Súly: | 2 kg |
| EAN vonalkód: | 810084698730 |
| Térbeli áramlatok: | 6 |
| Maximális adatátviteli sebesség (5 GHz): | 8600 Mbps |
| KÍVÜL: | Igen |
| Adatátviteli sebesség: | 5765 Mbps |
| VLAN-támogatás: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 1000 Mbps, 2500 Mbps |
| Maximális adatátviteli sebesség (2,4 GHz): | 688 Mbps |
| 2,4 GHz: | Igen |
| 5 GHz: | Igen |
| Frekvenciasáv: | 2,4–5 GHz |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11be, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.3at, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.1Q, IEEE 802.11n |
| Maximális átviteli sebesség: | 8600 Mbps |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| Határarány: | Igen |
| MIMO típus: | Többfelhasználós MIMO |
| Maximális energiafogyasztás: | 21W |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| DC feszültségtartomány: | 44–57 V |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE |
| Elhelyezkedés: | Mennyezet, Rúd, Fal |
| LED-jelzők: | Igen |
| Alapanyag: | Alumínium, Polikarbonát (PC) |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP67 |
| Szín: | Fehér |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Magasság: | 208 mm |
| Szélesség: | 170 mm |
| Súly: | 1,2 kg |
| Mélység: | 66,5 mm |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Antennaerősítési szint (maximum): | |
| Antenna irány típusa: | Mindenirányú |
| Antenna funkció: | Levehető antenna |
| Antennák száma: | 3 |
| Antenna típusa: | Belső és külső |
| Antennacsatlakozó típusa: | RP-SMA |
| Titkosítás/Biztonság: | PPSK, WPA-PSK, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA3 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -30 - 60 °C |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Szerelőkészlet: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

