Ubiquiti U7 Pro Max 5700 Mbit/s Bílá Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Kód: SWFUBQACC0032
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ubiquiti U7 Pro Max 5700 Mbit/s Bílá Podpora napájení po Ethernetu (PoE)| 6 GHz | Ano |
| Průchodnost dat | 5765 Mbit/s |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 2500 Mbit/s |
| Podpora VLAN | Ano |
| Prostorové proudy | 8 |
| 2.4 GHz | Ano |
| Mezní poměr | Ano |
| QoS | Ano |
| Frekvenční pásmo | 2.4 - 5.7 GHz |
| MIMO | Ano |
| 5 GHz | Ano |
| Typ MIMO | Multi User MIMO |
| Maximální přenosová rychlost | 5700 Mbit/s |
| Síťové standardy | IEEE 802.11be, IEEE 802.1Q, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11g, IEEE 802.3at, IEEE 802.11n |
| Rozsah stejnosměrného napětí | 44 - 57 V |
| Maximální spotřeba energie | 22 W |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ano |
| Certifikáty shody | Industry Canada (IC), Federální komunikační komise (FCC), CE |
| Základní materiál | Hliník, Polykarbonát (PC) |
| LED indikátory | Ano |
| Umístění | Strop, Zeď |
| Tlačítko reset | Ano |
| Barva | Bílá |
| Doporučené použití | Vnitřní |
| Hloubka | 206 mm |
| Šířka | 206 mm |
| Výška | 46 mm |
| Hmotnost | 680 g |
| Typ antény | Vnitřní |
| Úroveň zisku antény (max) | 5,9 dBi |
| Šifrování/zabezpečení | WPA, WPA-Enterprise, PPSK, WPA2, WPA3, WPA-PSK |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -30 - 60 °C |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Montážní sada | Ano |
| Varování | Přístroj nerozebírejte - vnitřní součásti mohou být nebezpečné pro zdraví uživatele a manipulaci s nimi smí provádět pouze kvalifikovaný personál., Vyhněte se kontaktu s kapalinami - přístroj není vodotěsný., Možnost úrazu elektrickým proudem - při instalaci a používání dbejte zvýšené opatrnosti. |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Access Points |
|---|---|
| Súly: | 1.33 kg |
| EAN vonalkód: | 810084695555 |
| 6 GHz: | Igen |
| Adatátviteli sebesség: | 5765 Mbps |
| Ethernet átviteli sebesség: | 2500 Mbps |
| VLAN-támogatás: | Igen |
| Térbeli áramlatok: | 8 |
| 2,4 GHz: | Igen |
| Határarány: | Igen |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| Frekvenciasáv: | 2,4–5,7 GHz |
| KÍVÜL: | Igen |
| 5 GHz: | Igen |
| MIMO típus: | Többfelhasználós MIMO |
| Maximális átviteli sebesség: | 5700 Mbps |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11be, IEEE 802.1Q, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11g, IEEE 802.3at, IEEE 802.11n |
| DC feszültségtartomány: | 44–57 V |
| Maximális energiafogyasztás: | 22W |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | Kanadai Ipari Minisztérium (IC), Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CE |
| Alapanyag: | Alumínium, Polikarbonát (PC) |
| LED-jelzők: | Igen |
| Elhelyezkedés: | Mennyezet, Fal |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Ajánlott felhasználás: | Belső |
| Mélység: | 206 mm |
| Szélesség: | 206 mm |
| Magasság: | 46 mm |
| Súly: | 680 g |
| Antenna típusa: | Belső |
| Antennaerősítési szint (maximum): | 5,9 dBi |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA, WPA-Enterprise, PPSK, WPA2, WPA3, WPA-PSK |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -30 - 60 °C |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a készüléket – a belső alkatrészek veszélyesek lehetnek a felhasználó egészségére, és csak szakképzett személyzet kezelheti azokat., Kerülje a folyadékokkal való érintkezést – a készülék nem vízálló., Áramütés veszélye - a telepítés és használat során fokozott óvatossággal járjon el. |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

