Ubiquiti U7 falba építhető 4300 Mbit/s fehér, Power over Ethernet (PoE) támogatással
Kód: SWFUBQACC0043
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ubiquiti U7 falba építhető 4300 Mbit/s fehér, Power over Ethernet (PoE) támogatással| Hálózati szabványok | IEEE 802.11be, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k szabványok |
| AP mód funkcióinak testreszabása | Hotspot 2.0 |
| KÍVÜL | Igen |
| Maximális adóteljesítmény (2,4 GHz) | 23 dBmW |
| Felhasználók száma | 200 felhasználó |
| Ethernet átviteli sebesség | 2500 Mbps |
| VLAN-támogatás | Igen |
| MIMO típus | Többfelhasználós MIMO |
| Frekvenciasáv | 2,4–5 GHz |
| Sávszabályozás | Igen |
| Gyors roaming | Igen |
| 6 GHz | Nem |
| Maximális adatátviteli sebesség (5 GHz) | 4300 Mbps |
| Maximális adatátviteli sebesség (2,4 GHz) | 688 Mbps |
| Maximális adóteljesítmény (5 GHz) | 24 dBmW |
| 5 GHz | Igen |
| Wi-Fi hálózati kapcsolat | Igen |
| Térbeli áramlatok | 4 |
| 2,4 GHz | Igen |
| Maximális átviteli sebesség | 4300 Mbps |
| Fedett terület | 115 m² |
| DC feszültségtartomány | 42,5 - 57 V |
| Maximális energiafogyasztás | 13W |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), Kanadai Ipari Hivatal (IC) |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| LED-jelzők | Állapot |
| Szín | Fehér |
| Elhelyezkedés | Fal |
| Alapanyag | Alumínium, Polikarbonát (PC) |
| Szélesség | 98,7 mm |
| Mélység | 30,2 mm |
| Magasság | 137 mm |
| Súly | 400 g |
| Antennaerősítési szint (maximum) | 8 dBi |
| Antennák száma | 4 |
| Antenna típusa | Belső |
| Titkosítás/biztonság | PPSK |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 3 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -30 - 40 °C |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Szerelőkészlet | Igen |
| Hozzáférési pont kezelése | Wi-Fi ütemterv |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Access Points |
|---|---|
| Súly: | 0.56 kg |
| EAN vonalkód: | 810084698754 |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11be, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k |
| AP mód funkcióinak testreszabása: | Hotspot 2.0 |
| KÍVÜL: | Igen |
| Maximális adóteljesítmény (2,4 GHz): | 23 dBmW |
| Felhasználók száma: | 200 felhasználó |
| Ethernet átviteli sebesség: | 2500 Mbps |
| VLAN-támogatás: | Igen |
| MIMO típus: | Többfelhasználós MIMO |
| Frekvenciasáv: | 2,4–5 GHz |
| Sávszabályozás: | Igen |
| Gyors roaming: | Igen |
| 6 GHz: | Nem |
| Maximális adatátviteli sebesség (5 GHz): | 4300 Mbps |
| Maximális adatátviteli sebesség (2,4 GHz): | 688 Mbps |
| Maximális adóteljesítmény (5 GHz): | 24 dBmW |
| 5 GHz: | Igen |
| Wi-Fi hálózati kapcsolat: | Igen |
| Térbeli áramlatok: | 4 |
| 2,4 GHz: | Igen |
| Maximális átviteli sebesség: | 4300 Mbps |
| Fedett terület: | 115 m² |
| DC feszültségtartomány: | 42,5 - 57 V |
| Maximális energiafogyasztás: | 13W |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), Kanadai Ipari Minisztérium (IC) |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| LED-jelzők: | Állapot |
| Szín: | Fehér |
| Elhelyezkedés: | Fal |
| Alapanyag: | Alumínium, Polikarbonát (PC) |
| Szélesség: | 98,7 mm |
| Mélység: | 30,2 mm |
| Magasság: | 137 mm |
| Súly: | 400 g |
| Antennaerősítési szint (maximum): | 8 dBi |
| Antennák száma: | 4 |
| Antenna típusa: | Belső |
| Titkosítás/Biztonság: | PPSK |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 3 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -30 - 40 °C |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Hozzáférési pont kezelése: | Wi-Fi ütemterv |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

