Ubiquiti U-POE-AT PoE Gigabit Ethernet adapter
Kód: AKSUBQZMP0017
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ubiquiti U-POE-AT PoE Gigabit Ethernet adapter| Ethernet interfész típusa | Gigabites Ethernet |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.3at |
| Túlfeszültség-védelem | Igen |
| Szín | Fehér |
| Bemeneti feszültség | 48V |
| Kimeneti teljesítmény | 30 W |
| Súly | 156 g |
| Belefoglalt termékek száma | 1 darab |
| Harmonizált Rendszerkód | 85044095 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | PoE power supplies and mixers |
|---|---|
| Súly: | 0.27 kg |
| EAN vonalkód: | 817882027205 |
| Ethernet interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.3at |
| Túlfeszültség-védelem: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Bemeneti feszültség: | 48V |
| Kimeneti teljesítmény: | 30 W |
| Súly: | 156 g |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85044095 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

