Ubiquiti Pro Max 48 L3 2.5G Ethernet (100/1000/2500) 1U szürke
Kód: SWTUBQZAR0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ubiquiti Pro Max 48 L3 2.5G Ethernet (100/1000/2500) 1U szürke| Virtuális LAN funkciók | Hang VLAN |
| VLAN-támogatás | Igen |
| 10G támogatás | Igen |
| Sugárzási viharvezérlés | Igen |
| Áramlásszabályozás támogatása | Igen |
| Port tükrözés | Igen |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.1x |
| Határarány | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Tápegység | AC/DC |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Tápegység mellékelve | Igen |
| Maximális energiafogyasztás | 100 W |
| Redundáns tápegység (RPS) támogatás | Igen |
| Szín | Szürke |
| Rakásolható | Igen |
| Rack telepítés | Igen |
| Formátum | 1U |
| Alapanyag | SGCC |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Kijelző típusa | LCM |
| LED-jelzők | Kapcsolat, Sebesség, Hálózat, Állapot |
| Szélesség | 442,4 mm |
| Magasság | 43,7 mm |
| Mélység | 325 mm |
| Súly | 4,8 kg |
| Tartalmazza a rögzítőkonzolokat | Igen |
| Mellékelt kábelek | Teljesítmény |
| Megfelelőségi tanúsítványok | Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CE, Kanadai Ipari Bizottság (IC) |
| DHCP-tulajdonságok | DHCP-relé, DHCP-figyelés |
| IGMP-figyelés | Igen |
| Zárt áramkörű védelem | Igen |
| Tápcsatlakozó | AC/DC |
| Gigabit Ethernet portok száma | 32 |
| SFP+ modulhelyek száma | 4 |
| 2,5 G-os Ethernet (réz) portok száma | 16 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai | 2,5 G-os Ethernet (100/1000/2500) |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma | 48 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -5 - 40°C |
| Rétegváltó | L3 |
| Jumbo kerettámogatás | Igen |
| Áteresztőképesség | 112 Gbps |
| Kapcsolási kapacitás | 224 Gbps |
| Statikus útválasztás | Igen |
| Visszatekerési sebesség | 166,656 Mpps |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Managed |
|---|---|
| Súly: | 6.05 kg |
| EAN vonalkód: | 810084692745 |
| Virtuális LAN funkciók: | Hang VLAN |
| VLAN-támogatás: | Igen |
| 10G támogatás: | Igen |
| Sugárzási viharvezérlés: | Igen |
| Áramlásszabályozás támogatása: | Igen |
| Port tükrözés: | Igen |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.1x |
| Határarány: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Tápegység: | AC/DC |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Tápegység mellékelve: | Igen |
| Maximális energiafogyasztás: | 100 W |
| Redundáns tápegység (RPS) támogatás: | Igen |
| Szín: | Szürke |
| Rakásolható: | Igen |
| Rack telepítés: | Igen |
| Formátum: | 1U |
| Alapanyag: | SGCC |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Kijelző típusa: | LCM |
| LED-jelzők: | Kapcsolat, Sebesség, Hálózat, Állapot |
| Szélesség: | 442,4 mm |
| Magasság: | 43,7 mm |
| Mélység: | 325 mm |
| Súly: | 4,8 kg |
| Tartókonzolokkal együtt: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Teljesítmény |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CE, Kanadai Ipari Minisztérium (IC) |
| DHCP-tulajdonságok: | DHCP-továbbító, DHCP-figyelés |
| IGMP-figyelés: | Igen |
| Zárt áramkörű védelem: | Igen |
| Tápcsatlakozó: | AC/DC |
| Gigabit Ethernet portok száma: | 32 |
| SFP+ modulhelyek száma: | 4 |
| 2,5 G-os Ethernet (réz) portok száma: | 16 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai: | 2,5 G-os Ethernet (100/1000/2500) |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma: | 48 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -5 - 40°C |
| Rétegváltó: | L3 |
| Jumbo kerettámogatás: | Igen |
| Áteresztőképesség: | 112 Gbps |
| Kapcsolási kapacitás: | 224 Gbps |
| Statikus útválasztás: | Igen |
| Visszatekerési sebesség: | 166,656 Mpps |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

