Ubiquiti Pro Max 16 L3 2.5G Ethernet (100/1000/2500) 1U szürke
Kód: SWTUBQZAR0056
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ubiquiti Pro Max 16 L3 2.5G Ethernet (100/1000/2500) 1U szürke| Áramlásszabályozás támogatása | Igen |
| Sugárzási viharvezérlés | Igen |
| VLAN-támogatás | Igen |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.1x |
| 10G támogatás | Igen |
| Virtuális LAN funkciók | Hang VLAN |
| Port tükrözés | Igen |
| Kapcsolatok összesítése | Igen |
| VLAN-ok száma | 1000 |
| Határarány | Igen |
| IPv4 útvonalak száma | 512 |
| Maximális energiafogyasztás | 25 W |
| Tápegység mellékelve | Igen |
| Bemeneti feszültség | 4,8 - 5,2 V |
| Redundáns tápegység (RPS) támogatás | Igen |
| Bemeneti áram | 5 A |
| Megfelelőségi tanúsítványok | Nemzetvédelmi Engedélyezési Törvény (NDAA), Kanadai Ipari Minisztérium (IC), CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| Kijelző típusa | LCM |
| Alapanyag | SGCC |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Szín | Szürke |
| Rack telepítés | Igen |
| LED-jelzők | Sebesség, Kapcsolat, Hálózat, Állapot |
| Formátum | 1U |
| Rakásolható | Igen |
| Magasság | 43,7 mm |
| Súly | 1,95 kg |
| Mélység | 160 mm |
| Szélesség | 325,1 mm |
| DHCP-tulajdonságok | DHCP-figyelés, DHCP-védelem, DHCP-kiszolgáló, DHCP-továbbítás |
| Hitelesítési típus | IEEE 802.1x |
| Zárt áramkörű védelem | Igen |
| IGMP-figyelés | Igen |
| Hozzáférés-vezérlési lista (ACL) | Igen |
| SFP+ modulhelyek száma | 2 |
| 2,5 G-os Ethernet (réz) portok száma | 4 |
| Gigabit Ethernet portok száma | 12 |
| Tápcsatlakozó | AC/DC |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai | 2,5 G-os Ethernet (100/1000/2500) |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma | 16 |
| Ventilátor nélkül | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -5 - 40°C |
| Hősugárzás | 85,3 BTU/óra |
| Mellékelt kábelek | Teljesítmény |
| Telepítőkészlet | Igen |
| Szolgáltatás minősége | Igen |
| Rétegváltó | L3 |
| Figyelmeztetés | Kerülje a készülék folyadékkal való érintkezését. Győződjön meg arról, hogy a készülék szellőzőnyílásai nincsenek elzárva. Kövesse az elektromos biztonsági utasításokat. |
| Kapcsolási kapacitás | 84 Gbps |
| Csomagpuffer | 1,5 MB |
| Visszatekerési sebesség | 62 megapixel/perc |
| Jumbo kerettámogatás | Igen |
| Áteresztőképesség | 42 Gbps |
| MAC-cím táblázat | 16000 db. |
| Statikus útválasztás | Igen |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Managed |
|---|---|
| Súly: | 3.04 kg |
| EAN vonalkód: | 810084694565 |
| Áramlásszabályozás támogatása: | Igen |
| Sugárzási viharvezérlés: | Igen |
| VLAN-támogatás: | Igen |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.1x |
| 10G támogatás: | Igen |
| Virtuális LAN funkciók: | Hang VLAN |
| Port tükrözés: | Igen |
| Kapcsolatok összesítése: | Igen |
| VLAN-ok száma: | 1000 |
| Határarány: | Igen |
| IPv4 útvonalak száma: | 512 |
| Maximális energiafogyasztás: | 25 W |
| Tápegység mellékelve: | Igen |
| Bemeneti feszültség: | 4,8 - 5,2 V |
| Redundáns tápegység (RPS) támogatás: | Igen |
| Bemeneti áram: | 5 A |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | Nemzetvédelmi Felhatalmazási Törvény (NDAA), Kanadai Ipari Minisztérium (IC), CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| Kijelző típusa: | LCM |
| Alapanyag: | SGCC |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Szín: | Szürke |
| Rack telepítés: | Igen |
| LED-jelzők: | Sebesség, Kapcsolat, Hálózat, Állapot |
| Formátum: | 1U |
| Rakásolható: | Igen |
| Magasság: | 43,7 mm |
| Súly: | 1,95 kg |
| Mélység: | 160 mm |
| Szélesség: | 325,1 mm |
| DHCP-tulajdonságok: | DHCP-figyelés, DHCP-védelem, DHCP-kiszolgáló, DHCP-továbbító |
| Hitelesítési típus: | IEEE 802.1x |
| Zárt áramkörű védelem: | Igen |
| IGMP-figyelés: | Igen |
| Hozzáférés-vezérlési lista (ACL): | Igen |
| SFP+ modulhelyek száma: | 2 |
| 2,5 G-os Ethernet (réz) portok száma: | 4 |
| Gigabit Ethernet portok száma: | 12 |
| Tápcsatlakozó: | AC/DC |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai: | 2,5 G-os Ethernet (100/1000/2500) |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma: | 16 |
| Ventilátor nélkül: | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -5 - 40°C |
| Hősugárzás: | 85,3 BTU/óra |
| Mellékelt kábelek: | Teljesítmény |
| Telepítőkészlet: | Igen |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| Rétegváltó: | L3 |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a folyadékkal való érintkezést., Győződjön meg arról, hogy a készülék szellőzőnyílásai nincsenek eltakarva., Kövesse az elektromos biztonsági utasításokat. |
| Kapcsolási kapacitás: | 84 Gbps |
| Csomagpuffer: | 1,5 MB |
| Visszatekerési sebesség: | 62 megapixel/perc |
| Jumbo kerettámogatás: | Igen |
| Áteresztőképesség: | 42 Gbps |
| MAC-cím táblázat: | 16000 db. |
| Statikus útválasztás: | Igen |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

