Ubiquiti POE-48-24W-G PoE adapter Gigabit Ethernet 48 V
Kód: AKSUBQZMP0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ubiquiti POE-48-24W-G PoE adapter Gigabit Ethernet 48 V| Ethernet interfész típusa | Gigabites Ethernet |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
| Túlfeszültség-védelem | Igen |
| Szín | Fekete |
| LED-jelzők | Nem |
| Tanúsítvány | IEC 60950-1:2005+A1 UL60950-1 EN55022:2010, EN55024:2010 FCC B osztály |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Kimeneti áram | 0,5 A |
| Bemeneti áram | 0,4–0,6 A |
| Bemeneti frekvencia | 50/60Hz |
| Etherneten keresztüli tápellátás (PoE) | 48V |
| Szélesség | 59,9 mm |
| Mélység | 91,8 mm |
| Magasság | 33 mm |
| Súly | 158,5 g |
| RJ-46 kimeneti portok | 1 |
| RJ-45 bemeneti portok | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 2 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -30 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 35 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Harmonizált Rendszerkód | 85044095 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | PoE power supplies and mixers |
|---|---|
| Súly: | 0.32 kg |
| EAN vonalkód: | 810354023088 |
| Ethernet interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Túlfeszültség-védelem: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| LED-jelzők: | Nem |
| Tanúsítvány: | IEC 60950-1:2005+A1 UL60950-1 EN55022:2010, EN55024:2010 FCC B osztály |
| Bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Kimeneti áram: | 0,5 A |
| Bemeneti áram: | 0,4–0,6 A |
| Bemeneti frekvencia: | 50/60Hz |
| Etherneten keresztüli tápellátás (PoE): | 48V |
| Szélesség: | 59,9 mm |
| Mélység: | 91,8 mm |
| Magasság: | 33 mm |
| Súly: | 158,5 g |
| RJ-46 kimeneti portok: | 1 |
| RJ-45 bemeneti portok: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 2 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -30 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 35 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85044095 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

