Ubiquiti NanoStation 5AC Loco 1000 Mbit/s Bílá Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Kód: SWFUBQWIS0046
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ubiquiti NanoStation 5AC Loco 1000 Mbit/s Bílá Podpora napájení po Ethernetu (PoE)| Maximální venkovní dosah | 10000 m |
| Modulace | BPSK, 256-QAM, QPSK, 64-QAM, 16-QAM |
| Průchodnost dat | 450 Mbit/s |
| 5 GHz | Ano |
| Maximální přenosová rychlost | 1000 Mbit/s |
| Frekvenční pásmo | 5.150 - 5.250, 5.250 - 5.350, 5.470 - 5.725, 5.725 - 5.850 GHz |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10, 100, 1000 Mbit/s |
| Vstupní střídavé napětí | 24 V |
| Vstupní proud | 0.5 A |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ano |
| LED indikátory | Síťový, Výkon, Síla signálu |
| Barva | Bílá |
| Umístění | Strop |
| Hmotnost | 180 g |
| Výška | 59,1 mm |
| Hloubka | 77,5 mm |
| Šířka | 179 mm |
| Typ antény | Vnitřní |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Poskytovaný operační systém | AirOS |
| Vnitřní paměť | 64 MB |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| Varování | Spotřebič používejte v souladu s jeho určením, abyste předešli riziku zranění., Neotevírejte zařízení, neobsahuje žádné opravitelné díly., Spotřebič uchovávejte mimo dosah vlhkosti a vysokých teplot. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | WISP |
|---|---|
| Súly: | 0.35 kg |
| EAN vonalkód: | 817882027250 |
| Maximális kültéri hatótávolság: | 10000 méter |
| Moduláció: | BPSK, 256-QAM, QPSK, 64-QAM, 16-QAM |
| Adatátviteli sebesség: | 450 Mbps |
| 5 GHz: | Igen |
| Maximális átviteli sebesség: | 1000 Mbps |
| Frekvenciasáv: | |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10, 100, 1000 Mbps |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 24 V |
| Bemeneti áram: | 0,5 A |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| LED-jelzők: | Hálózat, Teljesítmény, Jelerősség |
| Szín: | Fehér |
| Elhelyezkedés: | Mennyezet |
| Súly: | 180 g |
| Magasság: | 59,1 mm |
| Mélység: | 77,5 mm |
| Szélesség: | 179 mm |
| Antenna típusa: | Belső |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Biztosított operációs rendszer: | |
| Belső memória: | 64 MB |
| Beépített processzor: | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85176990 |
| Figyelmeztetés: | A sérülésveszély elkerülése érdekében a készüléket rendeltetésszerűen használja., Ne nyissa ki a készüléket, nem tartalmaz szervizelhető alkatrészeket., Tartsa távol a készüléket a nedvességtől és a magas hőmérséklettől. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

