Ubiquiti Instant G6 Biztonsági IP kamera Beltéri és kültéri 3840 x 2160 px Fali
Kód: CIPUBQKAM0063
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ubiquiti Instant G6 Biztonsági IP kamera Beltéri és kültéri 3840 x 2160 px Fali| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Nem |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, 802.11a |
| Wi-Fi | Igen |
| Integrált kártyaolvasó | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSD (TransFlash) |
| Beépített merevlemez | Nem |
| Kimenet, DC voltban | 5 |
| Kimenet, egyenáram amperben | 2 A |
| Maximális energiafogyasztás | 7W |
| Forrás típusa | USB |
| Rögzítési módszer | Fal |
| Időjárásállóság | Igen |
| IK-kód | IK04 |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IPX5 |
| Szín | Fehér |
| Alapanyag | Polikarbonát (PC) |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Hangrendszer | 2-irányú |
| Magasság | 57,2 mm |
| Kábelhossz | 2 méter |
| Mélység | 81,7 mm |
| Súly | 180 g |
| Szélesség | 50,1 mm |
| Intelligens videomegfigyelő (IVS) rendszer jellemzői | Járműérzékelés, arcérzékelés |
| Emberi célpontok és járműcélpontok osztályozása | Igen |
| USB-port | Igen |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Processzor modell | ARM Cortex-A53 |
| IR szűrő | Igen |
| Modell | Biztonsági IP kamera |
| Nappali/éjszakai mód | Igen |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Helyszín / pozíció | Beltéri és kültéri |
| Beépített processzor | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 0 - 90% |
| Lencse látószöge, függőleges | 56,7° |
| Lencse látószöge, vízszintes | 109,9° |
| Lencse látószöge, átlósan | 134,1° |
| Kamerák száma | 1 |
| Mellékelt kábelek | USB |
| Szerelőkészlet | Igen |
| Csavarokkal együtt | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Képminőségi beállítások | Élesség, HDR, Fényerő, Kontraszt |
| Zajcsökkentés | Igen |
| Frissítési gyakoriság | 30 képkocka/másodperc |
| Összes megapixel | 8MP |
| Zajcsökkentő technológia | 2D zajszűrés, 3D zajcsökkentés |
| Maximális felbontás | 3840 x 2160 képpont |
| Adatvédelmi maszkolás | Igen |
| 3D NR (3D zajcsökkentés) | Igen |
| Szöveges átfedés | Igen |
| Optikai érzékelő mérete | 25,4 / 1,8 mm (1 / 1,8") |
| Éjjellátó távolság | 6 méter |
| LED típus | IR |
| Éjjellátó | Igen |
| Megfelelőségi tanúsítványok | Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CE, Nemzetvédelmi Engedélyezési Törvény (NDAA), Kanadai Ipari Minisztérium (IC) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Video cameras |
|---|---|
| Súly: | 0.458 kg |
| EAN vonalkód: | 810177160601 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, 802.11a |
| Wi-Fi: | Igen |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Beépített merevlemez: | Nem |
| Kimenet, DC voltban: | 5 |
| Kimenet, egyenáram amperben: | 2 A |
| Maximális energiafogyasztás: | 7W |
| Forrás típusa: | USB |
| Rögzítési módszer: | Fal |
| Időjárásállóság: | Igen |
| IK-kód: | IK04 |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IPX5 |
| Szín: | Fehér |
| Alapanyag: | Polikarbonát (PC) |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Hangrendszer: | 2-irányú |
| Magasság: | 57,2 mm |
| Kábelhossz: | 2 méter |
| Mélység: | 81,7 mm |
| Súly: | 180 g |
| Szélesség: | 50,1 mm |
| Intelligens videomegfigyelő (IVS) rendszer jellemzői: | Járműészlelés, Arcfelismerés |
| Emberi célpontok és járműcélpontok osztályozása: | Igen |
| USB-port: | Igen |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Processzor modell: | ARM Cortex-A53 |
| IR szűrő: | Igen |
| Modell: | Biztonsági IP kamera |
| Nappali/éjszakai mód: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Helyszín / pozíció: | Beltéri és kültéri |
| Beépített processzor: | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 0 - 90% |
| Lencse látószöge, függőleges: | 56,7° |
| Lencse látószöge, vízszintes: | 109,9° |
| Lencse látószöge, átlósan: | 134,1° |
| Kamerák száma: | 1 |
| Mellékelt kábelek: | USB |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Csavarokkal együtt: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Képminőségi beállítások: | Élesség, HDR, Fényesség, Kontraszt |
| Zajcsökkentés: | Igen |
| Frissítési gyakoriság: | 30 képkocka/másodperc |
| Összes megapixel: | 8MP |
| Zajcsökkentő technológia: | 2D zajszűrés, 3D zajcsökkentés |
| Maximális felbontás: | 3840 x 2160 képpont |
| Adatvédelmi maszkolás: | Igen |
| 3D NR (3D zajcsökkentés): | Igen |
| Szöveges átfedés: | Igen |
| Optikai érzékelő mérete: | 25,4 / 1,8 mm (1 / 1,8") |
| Éjjellátó távolság: | 6 méter |
| LED típus: | IR |
| Éjjellátó: | Igen |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CE, Nemzetvédelmi Felhatalmazási Törvény (NDAA), Kanadai Ipari Minisztérium (IC) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

