Ubiquiti G6 Bullet Bullet (alakú) Biztonsági IP kamera Beltéri és kültéri 3840 x 2160 px Mennyezeti/fali/oszlopra szerelhető
Kód: CIPUBQKAM0064
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ubiquiti G6 Bullet Bullet (alakú) Biztonsági IP kamera Beltéri és kültéri 3840 x 2160 px Mennyezeti/fali/oszlopra szerelhető| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Ethernet interfész típusa | Gyors Ethernet |
| Bluetooth | Nem |
| Wi-Fi | Nem |
| Beépített merevlemez | Nem |
| Kimenet, DC voltban | 37, 42,5, 48, 54, 57 |
| Forrás típusa | PoE |
| Maximális energiafogyasztás | 9,9 W |
| Szín | Fehér |
| Rögzítési módszer | Mennyezet/fal/oszlop |
| Alapanyag | Polikarbonát (PC), alumínium |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP66 |
| Formátum | Golyó (alak) |
| IK-kód | IK04 |
| Időjárásállóság | Igen |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Súly | 587 g |
| Magasság | 88,8 mm |
| Átmérő | 8,2 cm |
| Emberi célpontok és járműcélpontok osztályozása | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Processzor modell | ARM Cortex-A53 |
| Helyszín / pozíció | Beltéri és kültéri |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| Modell | Biztonsági IP kamera |
| Beépített processzor | Igen |
| IR szűrő | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 50 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 0 - 90% |
| Lencse látószöge, függőleges | 56,7° |
| Lencse látószöge, vízszintes | 109,9° |
| Lencse látószöge, átlósan | 134,1° |
| Használati utasítás | Igen |
| Kamerák száma | 1 |
| Szerelőkészlet | Igen |
| Csavarokkal együtt | Igen |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Összes megapixel | 8MP |
| Képminőségi beállítások | HDR, Élesség, Fényerő, Kontraszt |
| Maximális felbontás | 3840 x 2160 képpont |
| Zajcsökkentés | Igen |
| Zajcsökkentő technológia | 2D zajszűrés, 3D zajcsökkentés |
| Szöveges átfedés | Igen |
| Frissítési gyakoriság | 30 képkocka/másodperc |
| Optikai érzékelő mérete | 25,4 / 1,8 mm (1 / 1,8") |
| Éjjellátó távolság | 30 méter |
| Éjjellátó | Igen |
| LED típus | IR |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE, Industry Canada (IC), Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Video cameras |
|---|---|
| Súly: | 1.085 kg |
| EAN vonalkód: | 810084698792 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet interfész típusa: | Gyors Ethernet |
| Bluetooth: | Nem |
| Wi-Fi: | Nem |
| Beépített merevlemez: | Nem |
| Kimenet, DC voltban: | 37, 42,5, 48, 54, 57 |
| Forrás típusa: | PoE |
| Maximális energiafogyasztás: | 9,9 W |
| Szín: | Fehér |
| Rögzítési módszer: | Mennyezet/fal/oszlop |
| Alapanyag: | Polikarbonát (PC), Alumínium |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP66 |
| Formátum: | Golyó (alak) |
| IK-kód: | IK04 |
| Időjárásállóság: | Igen |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Súly: | 587 g |
| Magasság: | 88,8 mm |
| Átmérő: | 8,2 cm |
| Emberi célpontok és járműcélpontok osztályozása: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Processzor modell: | ARM Cortex-A53 |
| Helyszín / pozíció: | Beltéri és kültéri |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Modell: | Biztonsági IP kamera |
| Beépített processzor: | Igen |
| IR szűrő: | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 50 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 0 - 90% |
| Lencse látószöge, függőleges: | 56,7° |
| Lencse látószöge, vízszintes: | 109,9° |
| Lencse látószöge, átlósan: | 134,1° |
| Használati utasítás: | Igen |
| Kamerák száma: | 1 |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Csavarokkal együtt: | Igen |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Összes megapixel: | 8MP |
| Képminőségi beállítások: | HDR, Élesség, Fényesség, Kontraszt |
| Maximális felbontás: | 3840 x 2160 képpont |
| Zajcsökkentés: | Igen |
| Zajcsökkentő technológia: | 2D zajszűrés, 3D zajcsökkentés |
| Szöveges átfedés: | Igen |
| Frissítési gyakoriság: | 30 képkocka/másodperc |
| Optikai érzékelő mérete: | 25,4 / 1,8 mm (1 / 1,8") |
| Éjjellátó távolság: | 30 méter |
| Éjjellátó: | Igen |
| LED típus: | IR |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, Kanadai Ipari Minisztérium (IC), Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

