TP-Link TL-SM331T hálózati adó-vevő modul Optikai szál 1250 Mbit/s SFP 850 nm
Kód: KWRTPLKON0027
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link TL-SM331T hálózati adó-vevő modul Optikai szál 1250 Mbit/s SFP 850 nm| Szín | Ezüst |
| Bemeneti feszültség | 3,3 V |
| Magasság | 13,8 mm |
| Mélység | 13,8 mm |
| Szélesség | 67,4 mm |
| Csomagolási mélység | 122,5 mm |
| Súly csomagolással együtt | 60 g |
| Csomag szélessége | 81,5 mm |
| Csomag magassága | 38,5 mm |
| Használati utasítás | Igen |
| Maximális átviteli sebesség | 1250 Mbps |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.3ae |
| Felület | SFP |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Ethernet interfész típusa | Gigabites Ethernet |
| Hullámhossz | 850 nm |
| Maximális átviteli távolság | 300 méter |
| Támogatott optikai kábel átmérője (mag/köpeny) | 50/125 |
| IMF-támogatás | Igen |
| SFP adó-vevő típusa | Optikai szál |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 85 °C |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Harmonizált Rendszerkód | 85369010 |
| Figyelmeztetés | A terméket a használati utasításnak megfelelően kell használni a károsodás elkerülése érdekében., A termék apró alkatrészeket tartalmazhat, amelyek veszélyesek lehetnek a gyermekek számára., A termék hőt termelhet - kerülje a gyúlékony anyagokkal való érintkezést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Converters, Transceivers |
|---|---|
| Súly: | 0.063 kg |
| EAN vonalkód: | 4897098687741 |
| Szín: | Ezüst |
| Bemeneti feszültség: | 3,3 V |
| Magasság: | 13,8 mm |
| Mélység: | 13,8 mm |
| Szélesség: | 67,4 mm |
| Csomagolási mélység: | 122,5 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 60 g |
| Csomag szélessége: | 81,5 mm |
| Csomag magassága: | 38,5 mm |
| Használati utasítás: | Igen |
| Maximális átviteli sebesség: | 1250 Mbps |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.3ae |
| Felület: | SFP |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Hullámhossz: | 850 nm |
| Maximális átviteli távolság: | 300 méter |
| Támogatott optikai kábel átmérője (mag/köpeny): | 50/125 |
| IMF-támogatás: | Igen |
| SFP adó-vevő típusa: | Optikai szál |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85369010 |
| Figyelmeztetés: | A terméket a használati utasításnak megfelelően kell használni a károsodás elkerülése érdekében., A termék apró alkatrészeket tartalmazhat, amelyek veszélyesek lehetnek a gyermekek számára., A termék hőt termelhet – kerülje a gyúlékony anyagokkal való érintkezést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

